Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Expendable

    aktív tag

    válasz Guargumi #30130 üzenetére

    Igen...mi is cc-ztünk folyamatosan, bár lehet jobb gearrel könnyebben megoldható lett volna.
    (átlagban toc 10-ből és triumphokból vagyunk öltözve)
    Furcsa volt a sok "összehúzzukegykupacbaésaoe" után kicsit rükközni, de jó volt :)

  • szilchi

    őstag

    válasz Guargumi #30130 üzenetére

    Nem azt írtam,hogy a Blizz a hibás,nem tudom ez honnan jöt le neked.Az,hogy 4 kariból 3-nak ratyi a gearje nálam azért én vagyok a felelős.Az meg hogy ToC-be se jártam még az az (eddigi) kevés időmnek és a "mutasd az öcsit vagy sehova nem jöhetsz" rendszernek tudható be főként.Nem vagyok egy túl jó guildben,van 10 fix raidelö,a többi max. beugró lehet.Jó guildbe bekerülni nehéz,ha be akarsz kerülni meg részt kell venni a raideken ami persze sosem egyezik a munkanapoddal.

    Nem,ami nekem nem az igazi,az az hogy míg másfél/két éve egy T5-ös darab beszerzése örömorgiát váltott ki sok emberben mert már régóta hajtott rá és sokat wipeolt raidekben hogy megszerezze addig ma már egy ujabb T9 kiváltása badge-el szinte semmit nem jelent (nekem).Túl egyszerü lett na.Ok a Blizzard álláspontja,miszerint casual játékosok számára is elérhetővé akarja tenni Arthas-t.Sőt ez nagyon fair,mert pl. sokan vannak akik annó nem látták Illidant meg Kil 'Jaden-t,mert nem jutottak el oda.Most mindenkinek lesz lehetősége megtekinteni a teljes contentet,mert a szüksége gear beszerzése gyerekjáték lett.Persze megfelelő skill nélkül a jó gear sem ér semmit. :U

    Az új hc is jó lesz,bár FoS/PoS-ban semmi cc nem kellett trash-hez.Viszont a HoR bosspárosnál tényleg kellett volna.Ezért is írtam,hogy lehet setup sem volt nyerő.Dk tank volt de én jobban el tudok itt képzelni egy paladin tankot.Meg pala healer volt de szvsz sámán/druid healer jobb lett volna.Majd csak rá kell szokni az új témára.

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák