Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz Cathfaern #28944 üzenetére

    Nem értek hozzá, ezt előre leszögezném. De ha új kiegben egy egészen új motor lenne, a textúrákat, animációkat megcsinálnák? Végülis az alap megvan, mert minden maradna a régi, csak csili-vili, nem kell agyalni, hogy mi hogyan nézzen ki hisz adottak a dolgok, max egy kis kieget tennének bele, mint a Wotlk-ben. Tudom az is munka, de a java már meglenne. Igaz nem kell 80 lemezt belepakolni, mert nem hinném, hogy 3-4 dvd-n ne férne el új motorral a wow. Az meg, hogy aki nem veszi meg a kieget, az meg játszhat a régi motorral, akik meg megveszik ugyanabban a világban mászkálnak - kieg "pályákat" kivéve - csak szebb képet varázsolna a monitorra.

    Mess with the best / Die like the rest

  • FefeeX

    veterán

    válasz Cathfaern #28944 üzenetére

    Pont hogy nem így gondoltam a dolgot. A sok peccselés eredménye, hogy a wownak, amellett hogy nem támogat több VGA-t és többmagos processzort, óriási a gépigénye, ahhoz képest, amit tud. Nem azt mondtam, hogy csináljanak új játékot, de az nonszensz, hogy négyszer cseréltem gépet kb mióta wowozom, nem mondható rossznak a jelenlegi konfigom, minden más maxon elfut, a wow meg az elmaradott (mert tegyük hozzá, erősen az) grafikájával néha igen csak beszaggat...
    Ha szebbé akarnák tenni, igen, az már wow2 lenne. Nem a kiegészítő dolga ez szerintem. Viszont ha annak idején futott normálisan egy 9800Pron meg egy Athlon XP 2400+on, akkor ne már hogy most, ugyanaz nem fut fényévekkel jobban egy HD4850esen, meg egy C2D E8200-on... Szóval nálam ez itt a gond kéremalássan. Nem az hogy nem adnak "ingyen" egy új játékot, hanem hogy amiért fizetek, azt is úgy fejlesztik, ahogy... (laggparade 2009, WG 15sec kimaradások és hasonlókat nem is említve, és még sorolhatnám...)

Új hozzászólás Aktív témák