Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Louro #26889 üzenetére

    Defcap>>ALL
    Ez annyit jelent, stoneskin gargoyle, aztán meg már hamar összejön a dolog. Utána én speciel staminát stackelek. Nem látom értelmét dodge/parry rating pakolásnak, akkor már inkább strength, mert parry-t (asszem a kettő közül azt) majdnem ugyanúgy kapsz vele, mint parry ratingből.
    Szóval szerintem:
    def cap>stami>str>minden más. Nekem bejött, tankoltam 3.1 előtt naxxot, simát HC-t, minden HC instát és sosem volt gond (még defcap előtt sem volt gond HCkban, bár a csupa zöld már nem tudott akkor kihílelni, defcap fullepic óta meg gyakorlatilag tökmindegy, milyen a healer)

    Mégvalami: én pl most azon gondolkozom, hogy a 72es palám is felhúzom, pikkpakk fullepic lesz, ha tank/healer modeban nyomom :)

    És a sokkoló mmo-champ "hír" - amivel már gyakorlatilag megint visszatérek a mostanság gyakran visszatérő, blizz igénytelenségével foglalkozó agymenéseimre -- kiemelem hogy remélem nem igaz ami ott van fenn - de ez a minden plate/mail/leather/cloth típuson belül ugyanaz a modell más textúra már erősen a biztosítékot csapkodja nálam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák