Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz Wolverine #37199 üzenetére

    b) azért alkimista alttal nem sokra megy :)

    Emlékszem én annó Diablós múlttal választottam az alkimiát, merthogy poti mindig kell. Aztán vanilla alatt szívtam vele rendesen: se pénzt nem hozott, se egyéb olyan extrát ami miatt megérte volna megtartani, de mivel megvolt a gyors hátas, ezért nem cseréltem le. Aztán BC-t jórészt kihagytam, és WotLK-ban már megérte meghagyni (endless healing poti; végtelen flask; haste buff; napi 1 transmute jó pénzért). Cata-ban is jól lehet vele keresni, bár én 2 dolgot fájlalok:
    -Nincs endless healing/mana poti
    -A potik szerepe nagyon kicsit. (Néhány keményen progresselő guild esetén vannak prepotis try-ok, aztán kész.) A buffokat adó potikkal is kellene valamit kezdeni, és a mana/hp potikkal is. Ez utóbbira pl szerintem jó megoldás lenne, ha nem 10k hp-t töltene vissza, hanem a hp-d x%-át (mondjuk 25), de minimum 10k-t, maximum 50k-t. Így az egész kiegészítő alatt lehetne használni, mert ha nem változtatnak rajta, akkor nem hiszem, hogy egy tank hp potikat fog inni 4.3-ban, amikor már lesz 200k hp-ja buffolva. (Vagy több olyan fight kellene, mint pl Chimaeron.)

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák