Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    Csinálom a midsummer cuccot, hajtok a violet proto drake-re... :) Kérdésem az lenne, hogy a fővárosokból a tűzlopás ismételhető-e? Ugyanis ha nem, akkor nem adnak elég időt/questet ahhoz, hogy az összes öcsim meglegyen, meg kiszedhessem a petet meg a táncolós cuccot is... Sőt, talán még a pet sem lesz meg... :(
    tipp: éjjel 3kor mondjuk találkoztam 1-1 allival, de nem támadták be a DK-m, kivéve egy palát SWben (ő mondjuk már azért is jött oda valszeg, mert sajna egy 80as őr annyira megfogott, hogy le kellett vernem) -- utána a pala könnyedén levert, mikor behúztam 4-5 őrt is még...

    (IFben láttam még relatíve sok allit, de vagy nem láttak meg, vagy nem érdekelte őket)
    Minden esetre éjszaka 1-1 halállal be lehet szerezni az összes tüzet... (SW azért elég szemét hely, 6 perc kb, mire a hullámhoz érek) -- exodar és darnassus kihalt volt, csak a hajón találkoztam pár allival, de szerencsére elsőnek egy 60assal kb, és azzal együtt táncoltam, így a későbbi 2db 80as is csatlakozott a tánchoz :)

Új hozzászólás Aktív témák