Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    válasz FefeeX #26409 üzenetére

    Nálunk az volt a fura, hogy első komolyabb only guildes Naxx10 run elég.... khmm... gyatrára sikerült.Mondjuk annyira nem is lenne meglepő, mert nagyon sok a friss 80-as.Minden bosson volt minimum 4-5 try. Volt amin több. Ez ment 3 vagy 4 estén keresztül(minden este 3-4óra game), és végül nem ment le az egész. Voltak bőséggel bosson kívüli wipe-ok is. Na nem akarom teljesen leégetni a guildem, ezért nem nevesítek, lényeg a lényeg, hogy nagyon botladoztunk. Köv héten nem hétköznap este, hanem vasárnap kora délutáni kezdettel álltunk neki. Kb ugyan azok az emberek voltak, ennek ellenére klasszisokkal jobban mentünk.(gondolom részben azért mert a first see effekten már mindenki tul volt, legalábbis az insta kb feléig, részben talán meg mert nem hulla fáradtan , meló után estek be az emberek raidre... nem tudom) De kb papírforma szerint dőltek szépen sorban a bossok.(2 wipe-al: az egyik egy figyelmetlen trash pull volt, a másik meg a négy lovas legelső try-ja) 2kor kezdtünk, ha jol emlékszem este 8kor már tiszta volt az egész. Nagyon nagy sikerélmény volt. (nekem pl.)
    Maga a Naxx10 clear ugye nem olyan nagy szám már, nem is azért mondtam el ezt a kis történetet. Hanem hogy mennyit tud számítani az, ha az ember kipihent, és teljesen oda tud figyelni.

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák