Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz CactuS #16680 üzenetére

    A TR-t bétateszteltem anno egy éve, és most kaptam 14 napnyi trialt ennek örömére :) Kicsit zavar a kezdőterületeken a Thraxok mennyiségének csökkenése, de azért a fílingja még mindig megvan az én casual lelkemnek :) (jelenleg mind a 4 szerver medium/high, ahogy elnéztem)

    Cathfaern: igazából a WoW-ban sem szabadna egyetlen NE female druidnak és NE male warriornak lennie :U Amúgy arra tippelek, a greenskins elosztásra gondolsz: az orkok gombából kelnek ki, nőstényeik nincsenek, viszont szinte szimbiózisban élnek a goblinokkal, ezért alkotnak ők egy fajt. A Dark Elfeknél is erős megkötések vannak, náluk kvázi a nők a harcosok, míg a High Elfeknél pont fordítva - a trailerben fura is volt látni a HE nő swordmastert...

    szerk: az Achievementekért nem fogsz rangokat kapni :) Pontokat érnek, de jelenleg ezek még nem váltahtóak be semmire a bétában.

    [ Szerkesztve ]

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák