Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    nem hiszem el.

    találok pár magyar guildet, mindig megkérdezem hogy van e felvétel. erre, kicsi vagy még, fejlődj még és gyere vissza. vagy, csak 70-eseket veszünk fel. :W

    nincs annyi esze senkinek aki kezdi a gémet vagy új altot indít hogy csináljon egy magyar guildet kicsiknek. én csinálnék de fingom nincs hogy kell :D

    jó játék nagyon a wow, de egyedül nem fogok elmenni 70-ig az biztos, sőt még 40-ig sem :U egyszerűen nincs annyi időm meg kitartásom hogy egyedül menjek fel 70-ig...
    ha együtt questelnénk legalább 2-en akkor nem lenne olyan nehéz meg unalmas sem.

    ha esetleg tud valaki guildet ahova felvennének 20-as karikat az lőjön rám egy pü-t.
    ragnaroson vagyok allys karikkal, bloodscalpon meg hordásokkal. bloodscalpon már találtam guildet magamnak nagynehezen szóval ide már nem kell, de ragnaroson nem megy :(

    ja a másik:
    hogy a fenébe lehet ékezetes neveket beírni? kérdeztem egy gyereket de ő nem tudta, azt mondta szerinte másféle billentyűzet kéne. ez igaz? nekem rendes magyar ékezetes bill.em van. de ha meg angolt veszek azon meg nincsenek ékezetes betűk, mivel az angol nyelvben nincsenek ékezetek :U most akkor wtf van?

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák