Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz vlevi #9541 üzenetére

    Jó az a WRX, csak inkább rally pályára való. Szerencsétlen múltkor ott ment a többiek között a WTCR-en kilinccsel előre.
    Úgy kellene megoldani, hogy ő mehetne egy pár méterrel beljebb a füvön, kavicson.

    Egyébként egy vicc az egész. Én már tavaly is alig néztem a WTCC-t, de ez már tényleg egy kalap sz*r. Amihez az FIA-tól hozzányúlnak meg a WTCC-től, az elrohad. Simán hagyni kellett volna a TCR-t.
    Ez az egész azért volt jó, mert beszántották vele a konkurens szériát.
    A WTCC megszűnt volna érdeklődés hiányában.

    Azon a farkon pedig látszik, hogy lefizetések vannak, és mesterségesen csinálják a cirkuszt. Beszállt a Chevi, kinyalták a s...üket, nyertek, beszállt a Citrom a saját feltételeivel, amik nekik épp jó volt a Rallyból hozott cuccokkal, és nyertek. Utána a Volvo. Most meg a VW csoport fizethette be magát, gondolom rendesen jegyük van a bajnoki címre.
    A szerencsétlen Hondának meg gondolom nem szóltak, hogy még hova kell lerakni egy kis pénzt, a Hyundai-nak nincs elég, vagy keveset fizettek.
    Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a +2,5%-ot, meg a -20mm-t, meg a 0Kg-t úgy lehet megvenni euróért.

    A világbajnokok meg a 16. helyen autóznak elvileg ugyanolyan technikai lehetőségekkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák