Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quby

    őstag

    válasz guftabi96 #6140 üzenetére

    Nyilván lehet igazatok van, de egyáltalán nem biztos hogy Norbi nem bírna el Huff-al. Valóban jó eséllyel előtte lenne Huff az elején, de egyáltalán nem láttuk még Norbit olyan közegben versenyezni mint ami (ha minden igaz) vár rá. Az elején biztos lesz egy kis beszokási gyengeség, ami Huffnál sztem nem lenne, de utána biztos sokat fog változni. Az elmúlt 5-6 évet azzal töltötte, hogy a spórolást, a semmiből építkezést a tökéletesre fejlessze (Bári Gergővel közösen). Hogy, hogy kellene ugy megtalálni azt a jó setupot, hogy egy hulladék 20 körös gumival megyek ki,"merazujjkkúúrvadrága". Uj gumit gyakorlatilag csak a rajtrácson lát, meg a Q2-ben egyszer...Vagy "megsempróbálommegelözni" mert ha összetöröm ki tudja hogy áll össze az autó a következő versenyre...stb.
    A gyári szerződés annyival lenne jobb Zengőéktöl, hogy elvileg ezek korlátlan mennyiségben rendelkezésre állnak. Egy elözés, vagy versenytaktika kialakításánál, a 10 ismeretlenből eddig 7 az volt hogy hogy/mire kell vigyázni, csak nehogy baj legyen...stb. Nyilván így sem lehet majd porrá zúzni az első versenyen, mert akkor kuka a 7vége, de mégis egyszerűbb lenne. És ez rengeteget változtat egy versenyzőn, és az önbizalmán.
    Ez látszott Huffon is. Neki aztán tökmindegy volt hogy nullázza a Ladát vagy nem, mivel a bajnokságban nem sok esélye volt ezért ha van esély a győzelemre akkor "jobb láb a gázon, bal láb a jobbon".
    Szóval szerintem ha 2016-ra nem is lenne jó neki, de a versenyzői egyéniség/személyiség fejlődés, tudás, tapasztalat szerzés szempontjából hosszútávon igen is jó lenne egy olyan csapattárs akitől tanulhat, és motiválja hogy..."ejjbazzeg el vagyok verve". Ráadásul asszem Huffal jóban is van.

    Nna addigis bódog karit mindenkinek :D

    [ Szerkesztve ]

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Új hozzászólás Aktív témák