Keresés

Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Gyuri27 #35877 üzenetére

    Én már az M3 Lee-vel is csak sírok... Rajta a M3L/37 ágyú valamint minden kifejlesztve felszerelve. Csak a tankok vannak hátra... De amennyire nem bírom az M3 Lee-t olyannyira tetszik a T-34... 76 S-54 ágyúval. Itt is már csak a tankokat kell kifejleszteni. Sajnos a T-34-85 is sok lesz, illetve hogy azon végre meglegyen a KV-13... átlag 200 xp/körral.. WoT profilom Am hogy ki mikor teszi fel melyik tankra a kiegeket, szerintem inkább attól függ, ki mikor jön rá arra, hogy nem csak farmolni grindelni lehet a játékban, hanem játszani is... Vagy mikor tetszik meg egy tank igazán, hogy akkor most azzal sokat fog játszani érzés mikor jön el...
    Hja igen. Nem tudtok valahol egy excel táblás listát az ágyúkról? Pontosság hossz kaliber stb értékekkel... Vannak olyan ágyúk, amiknek a nevéből értem, hogy milyen hosszúak, de sok más ágyú van, ahol ez nem derül ki, csak a pontosság adat alapján tippelek...

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Aktív témák