Keresés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Joe-T #30858 üzenetére

    én is szeretem ezeket a sorozatlövőket, a panzer II-vel nagyon osztottam, kedvenc eddig :C most a panzer III-ra is lehetne tenni, de nem rakok, ide már keveset sebez, meg kicsi a páncélátütése, mert ua. ágyút lehet rá csak tenni sorozatlövőből, mint a panzer II-re, jobbat nem.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Fel

    addikt

    válasz Joe-T #30858 üzenetére

    Azért nehogy már a francia szekerek miatt kezdődjön el az OP sírás... Jók a lövegeik: pontosak, jó a páncélátütés, de a RoF és a DpM értékeik nem kiemelkedőek. Páncélzat nincs...
    Abban a szituációban igen sok múlhatott az ellen három tankján is.
    Ha jó az adott játékos, akkor szinte bármivel képes csodát csinálni. Francia tankot használók közül akiket eddig láttam, ez az egyén tűnt a legjobbnak: [link]

    Valamint, ha egy tanktípusból több kerül egy oldalra, és azok együtt mozognak, összedolgoznak, akkor szinte minden esetben garantált a győzelem. Ez esetben sem az azonos tankok döntik el a meccset, hanem a csapatmunka... Csak ennek a lehetőségét könyebb felismerni, ha ugyanolyan tankja van a másiknak. Sajnos ez a magatartás csak a kisebb tankokat hajtók között van meg (közepes, könnyű), a nehéz tankosok inkább mennek rambózni..
    Szóval, sok beszédnek sok az alja... Szerintem a csapatmunka az, ami OP tud lenni, nem a francia, orosz, német, stb... tank.

Aktív témák