Keresés

Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz joker1220 #16672 üzenetére

    Az SU-152 + ML-20 kombinációnál egy darab AP lőszert se vigyél magaddal. Csak és kizárólag HE-t használj.
    Szerintem érdemes mindent kifejleszteni hozzá. A lánctalp és az erősebb motor sokkal használhatóbbá teszi, 100-os legénységgel. A 122-eseket sem érdemes kihagyni, mert azok előfeltételek ISU-n a BL-10-hez. Egy szinttel lejjebb, ugyanolyan ágyúval könyebb összeszedni 50k xp-t, szerintem...

    A legtöbbet én a 152-essel használtam. Kipróbáltam rajta mindkét 122-est, de nem igazán tetszettek, másnak viszont azok jönnek be.. A D-25 mod '44 piszok gyorsan lő, de a 175-ös átlag pen megnehezíti az ember dolgát néha. Ha lehet oldalba kell támadni minden nagyobb vasat. A 152-es + HE kombóval nincs ilyen probléma.

    Összességében, szerintem piszok jó TD az SU-152. Még akkor is ha lomhább, mint a JagdPanther és a T25 AT (még szép, mivel mindkettő alapja közepes tank, az SU-152-é pedig a KV-1S). Viszont a tűzerő az eléggé OP a másik kettőhöz képest.

    Még annyi, hogy a nehéz tank alapok miatt nem lesz jó rá az SU-100-ról leszedett közepes venti + töltésgyorsító. Nehéz tankokhoz való felszerelés kell majd rá.

    A Type 59-nél én nagyon afelé hajlok, hogy egy W.A.R. kerül fel rá harmadiknak... Tegnap is kiszedtek lőszerrekesz találattal, és nekem is sikerült már nem egy kínait így kitenni egy lövésből...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák