Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz diegho #8367 üzenetére

    Amcsi nehéz ágon a T1 addig jó, amíg nincs az ellenségnél egy KV 107es csővel, a többi tankot a kategóriájában szétlövi (a 107es KV sem lehetetlen, de ahhoz igen nagy mák kell; neked kell először lőni, és senki más nem szólhat bele a harcotokba, és folyamatosan lőni kell, nem visszaengedni fedezékbe, ha már pár másodpercet nyer, akkor véged)
    Az M6 csak a 90es ágyúval lesz értelmes.
    A T29 viszont tán a legjobb 7es heavy, bár mióta nerfelték a 105ös ágyút már nem olyan lehengerlő, de még így is igen erős.
    A T32 meg... erre a szintre a 105ös már gyenge, egy KT vagy egy Ferdi is megakaszt, nem lövöd át szemből, csak igen célozgatva, és még akkoris gyakori a lepattanó... én csak akkor szerettem a T32-t mikor városi pályára rakott be, mert könnyű volt az ellenség oldalába-hátába kerülni így viszont jó a 105ös.
    (a 9es T34 bűnrossz, remélhetőleg jobb lesz az M103, csak azért fejlesztettem ki, mert prem tank lesz belőle)

    Ami a közepeseket illeti, az E8 sherman nekem nagyon tetszett a betaban, igen gyorsan tud lőni, mozgékony, igazán offenzív tank.
    A T20 szintén tetszett, már kevésbé fordulékony, de a 90es ágyú és a sok HP igen erőssé teszi.
    A 8as szintre került Pershinget nem ismerem, a T23mal játszottam anno, ahhoz képest nem tudom milyen.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák