Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Érdekes a matchnamking. Mikor megvettem a panzerkpfw1-et, akkor rátettem a jó tornyot a jobbik 3,7cm-es ágyúval + mindenből a legjobbat (kivéve rádióból, mert az sok xp volt), az első pár körben többnyire leichtraktrokok jöttek, az elsőben össze is szedtem 900xp-t, mert kilőttem 6-ot, lesebeztem 4-et, és detektáltam 2-t, csak aztán elfogyott az összes lőszerem.
    Aztán fokozatosan tette be a nehezebb ellenfeleket, végén már 3-4 TD és 2-3 arty volt oldalanként. Feltettem az egy picit gyengébb 3,7cm-es ágyút, erre újra Leichtraktorok, meg sima light tankok jönnek. A sima ágyú mellé beraktam a jobb fajta, 600m-es rádiót, erre rögtön visszarakott a kemény magba, sok arty és td közé. 30 másodpercig tartott a játék, azonnal kilőtt egy tökéletesen precíz arty lövés...

    A magam részéről hanyagolom a játékot egy ideig, talán valami patch megváltoztatja ezeket a dolgokat, mert így nem érzem a játékélményt jónak.

    emre: szegény tankomra rálőttek balról derékszögben, és leesett a jobb lánctalp. ;]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Aktív témák