Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Bingisz #6750 üzenetére

    Örülök, hogy tetszett, én is már azért néztem, mert majd felforrt az agyvizem. :) Ma rengeteg csapattárs jutott nekem is. A hét egyik legnagyobb hibája az volt, hogy felraktam az xvm statot, bár nélküle sem bírom megállni, hogy rá-rá nézegessek egyes bajtársaim adatlapjára. Szakaszba is csak egy 49%-os és egy 51-es jutott, T6-ban alig bírtak pár százat sebezni, de hát idézőjeles "haverok", volt klántársak.
    Nem tudom melyik zenének mi a címe a videóban, de én is bírom nagy részét. Egyszer biztos megkeresem a nevét mindnek, jók lesznek néha háttérzenének (játék közben :DDD).

    (#6705) scyllarus: Ez a hsz és ez a videó inspirált arra, hogy lecseréljem a T-34-57-et egy nagyobb kaliberű T-34-re. :) Kezdtem már megunni, rosszul adta vele. Mint a kisebb T-34-nél, a nagyobbnál is a kínai tesónál szerzett tapasztalat segített még erre a döntésre. Piszkosul jó kis gép, a 85-ös sokkal gyorsabb az 57-esnél. Kicsivel megy többet a T-62-mnél, ezt mégis sokkal fürgébbnek érzem. Olyan light tankos feeling egy picit, mint anno a T-54-nél volt. A T10-es orosz med is mehetne ilyen gyorsan (meg a Type 59 is), kár, hogy az ilyen lassú.
    Statot nem mutatok még, mivel még siralmas a legutóbbi használat hatására, itt egy-két jobb kört:
    T-34-85 2800 dmg
    T-34-85 2350 dmg

    Más:
    Napi Chucrill III

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák