Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz rlazol #47463 üzenetére

    Persze, oda-vissza megvan ez, csak ott a bökkenő, hogy míg ő a vakszerencse miatt maradt életben, én azért haltam meg, mert ugyan tudtam, hogy simán kinyírom (nagyobb alfa), de ez a mocsok "esély" (kinek pattanhatott ki a fejéből...) megakadályozott ebben. (Igaz-igaz, nem tudhattam biztosra, mert ott a 25% rng, de had ne számoljak minden lövésnél 75% alfával. Kevesebbel számolok, de csak kb. 10-15%-kal, de nem gondolhatok mindig a legrosszabbra, ha nem húzok 19-re lapot, elmehet a csata, vagy egy pillanatnyi lehetőséget szalasztok el.)
    Szándékosan nem foglalkozom azzal, amikor kisebb alfával is kinyírom, mert azzal épeszű játékos nem számol, hogy ugyan 390 az alfám, de hátha kikapom 440-ről, kimegyek, egye fene...! Teljesen másképp gondolkozik Ödönke és egy jobb játékos, Ödönke simán ki fog gurulni az IS-sel egy ilyen helyzetben, egy jobb játékos nem, más utat választ. Ez az, ami bosszantó, hogy elveszi a lehetőséget a jótól azzal, hogy néha a gyengébbnek is legyen sikerélménye.
    Az utolsó mondattal meg is adtam a választ igazából - sikerélmény a gyengébbeknek, ezt adja meg, ennek a lehetőségét,semmi mást.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák