Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz jr1994 #37104 üzenetére

    Akkor fogj meg egy keresztet és csókold meg vagy egy rózsafüzért és morzsolgasd, ugyanis baromira a szerencse fia vagy. Nekem sajnos pont az ellenkezője van, vagyis jó, ha 3-4 csatában normális a leosztás! Esetek többségében betesz az ellenfélhez két pro platoon-t, meg hozzájuk - nehogy kevesen legyenek - még 2-3 kék játékost, hozzánk meg jó ha tesz még 1-2 belőlük. Többségben citrom és narancsokból áll a csapat, néhány zölddel vegyítve. Akkor is ha unalmas!

    Amcsi artyk:
    Lesznek csaták mikor mindent betalálsz és több one shot-od is lesz, viszont máskor meg hiába szűkülsz be egy tűhegynyire, akkor is mellé lő! Szal nagyon hektikus a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • lacibacsi

    addikt

    válasz jr1994 #37104 üzenetére

    Amcsi ágon én is csak az M44-nél járok. Az első skill-jük 60% körül van (mentor+mindenféle vegyes skillek). Töltés és célzásgyorsítóval felszerelve. Elég gyorsan tölt, és elfogadhatóan szűkül a célzóköre is. A széles kitéríthetőség hatalmas előny, mert így nagyobb mozgásoknál sem esik szét túlzottan a kör, mint mondjuk a szovjet artykon. Ha az RNG istenei úgy akarják, akkor viszonylag könnyen összejön vele egy 2k sebzéses kör, de amikor lecsavarják a potmétert, akkor még könnyebben összejön akár egy nulla sebzéses csata is. Nekem (mint öreg noob-nak) 680 az átlagsebzésem vele, amivel a SU-14-1 és 3 mögött a harmadik helyen áll sebzésben az általam próbált artyk között. Minden hibája ellenére nem lehetetlen, hogy megtartom hosszabb távra is, de ebben a tier-ben azért nem rossz a SU-8 és az AMX 13 F3 sem... A sor végén álló T92-t tesztszerveren próbáltam csak. Hát... Ha az odab@sz, akkor oda van b@szva... Remélem, hogy karácsonyra meg is lesz (2019 karácsonyra)

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz jr1994 #37104 üzenetére

    Szia az ötös az valami borzalom volt nekem is ! Viszont a hatos fullosan az valami iszonyat fun ,de szigorúan csak goldal ! Brutál sebzéseket lehet vele kiosztani és sajna az is előfordul , hogy nem sebez semmit , mert nem üt át ! Hatos CW-n vittem már és szépen tudtam támogatni a csapatot ! A küldetések miatt nem is léptem róla tovább , már nem érdekel az arty ág egyáltalán. Ott a fullos OB261 nem megyek vele hónapok óta valamint szorzózom néha a kilences BC arty-t !

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

  • Atti777

    senior tag

    válasz jr1994 #37104 üzenetére

    Nem vagyok valami nagy artista, csak a küldetések miatt kezdtem el játszani velük.
    Az M44 tetszett, M12 nem nagyon, és az M40/43 sem a szívem csücske, inkább rajta hagytam a stock gunt, mert az pontosabb és gyorsabban tölt mint a nagy..
    Elég laposan lőnek, szóval városi környezetben szívás, illetve elég nagy náluk a random faktor.

    A német vonalon a Pz. Sfl. IVb és a Grille van meg. A IVb nagy fun, a Grille stockként szívás, de elitként, jó legénységgel megbízható, ráadásul nagy ívben lő, így városi pályán sincs teljesen elveszve, inkább a nagy pályákon, mert csak 800 méter körül van a hatótávja.
    A Hummel ki van fejlesztve, de még nem vettem meg, várom a leárazást.

    Путин, иди нахуй!

Új hozzászólás Aktív témák