Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz Tomi0703 #32397 üzenetére

    Ja, de - nekem legalábbis - nem mindig egyszerű. Ott vannak ugye a low hp killek, 200 alatti sebzéssel, meg a kezdeti bénázásom, első két csata mindkettő csak 1500 sebzés volt.
    Azon beszartam, mikor kb 620 hp-s kis amx túlélte a lövésemet :D
    Nekem sem az igazi a legénységem, 2,5 skillesek. A Tigrisből szervált második töltőn csak 70% javítás van, még kell egy kis idő hogy lecserélhessem BIÁ-ra.

    Én is voltam ma Prokhorovkán (bocs Fiery Salient), arty nélkül :D lentről indulva, majdnem meglett a 4000 sebzés nehéz tankba küldi, az az egy lövés kellett volna ami sajnos egy T69-be ment.

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

  • jr1994

    addikt

    válasz Tomi0703 #32397 üzenetére

    Alakul a molekula :)) Köszi a tippet, tényleg hasznos bele a csoki :R

    A mai legjobb csatámban ért az eddigi legkellemesebb meglepetés is: AP lőszerrel aláztam szénné az IS7-eket, ráadásul a HT-8 küldi is meglett :D A másodlagos feladathoz kellett volna 5 kill. Nem tudom hogy csak az RNG volt-e velem, de így hogy nem másztak a képembe, simán bevittem az alsó lemezüket is. Replay.

    Igazából nem értem hogy a harmadik csatámra hogy kaptam meg az ászt, erre meg nem (1200 vs 1100 xp). Máskor a spotsebzésre mintha kevesebb xp-t adott volna más tankoknál. Mindegy, a rendszer biztos tudja. Mondjuk, ott szórtam a HEAT-et az E100 pofájába, lehet azt értékelte jobban :U

    meunier: nincs ám minden tankkal ilyen átlagom :B De ha megnézed, az IS7 volt az első 10-es tankom kb egy év játék után, akkor még nekem sem ment volna úgy mint most. És persze még most is van hova fejlődnöm.

    mcwolf79: :DDD
    Tőlem jöhetne az a papír egylövetű minél hamarabb :K

    [ Szerkesztve ]

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák