Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz h1mpi #29673 üzenetére

    Milyen legénység van a T32-ben?
    Az is nagy igazság a leírásban, hogy a T32-be NAGYON AJÁNLOTT legalább 3 skill-es legénység.
    1. skill -> BIA+Venti kombót meghálálja.
    2. skill -> Javítás ugyebár alap heavy-nél (kivéve parancsnok, annak 6. érzék)
    3. skill -> célzásjavíó skill-ek és Biztonságos elhelyezés

    Az M103 egyébként nem rossz tank fullosan, bár én sem szerettem. T32-nél legalább tudom, hogy a toronyra lehet számítani, a testet átlövik és kész.
    M103-nál a testpáncél tud érdekeseket pattintani, viszont a tornyon a bóbitát boldog-boldogtalan belövi. Szóval kiszámíthatatlan.

    Engem sem szeret az RNG az elmúlt 1-2 hétben.
    Szegény E100-nak is ez lett a veszte. Már fontolgattam az eladását jó ideje, de mikor néhány napja a fos HE lőszer kritikusat "ütött" a T49 tornyán betelt a puhár, már ment is eladásra. E75 vissza a garázsba, az ezerszer jobb tank tierjében (is) mint az E100.
    Jgpze100 dettó. Folyamatosan sebzés nélküli kritikus találatok jöttek. Eladva, legénység ment a Borsig-ba, plussz szorzóra a JT8,8-ba és E-25-be.
    Lehet csak peches vagyok , de kicsit sok a véletlenekből.

    Most a küldetések borzolják az idegeimet. Próbálnám a spotter light-os küldiket, mondom majd beadja Fiery Salient-et , beállok E-1-be, aztán csak állok és spottolok. Aha. persze.. Komolyan legalább 30 meccset toltam az AMX 1390-nel és a Bulldoggal, és baxott beadni egyszer is azt a xar pályát. Bezzeg tegnapelőtt ha heavy-vel voltam szinte minden 3. meccsen oda dobott, pedig azt heavy-vel útálom. Szóval számomra ez a küldetés dolog is felettébb "különös".

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák