Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz Stigma.HC #18393 üzenetére

    Ez nekem is kezd kicsit nyűgös lenni, fullHD-ban sokkal "szellősebb" az egész képernyő.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Stigma.HC #18393 üzenetére

    Ez van, ennyit bír max a laptop. Szerencsére nagyszüleimnél lassan kezdi felmondani a szolgálatot a legalább 30 éves Orion GALL N, és ha minden igaz, vesznek egy hasonló méretű nem kocka TV-t. Én meg veszek egy HDMI kábelt, rádugom a notit és az lesz majd nagyon kawaii... ;]

    (#18398) Bingisz: How terrible... Majd ha Szecska úgy szeretné, oda küldi el, de én biztos nem fogom továbbítani, ha nekem küldi első körben. Saját replay-t (ha venném is őket) meg biztos nem küldenék neki feldolgozásra, inkább tökön szúrom magam, minthogy a köreimet ilyen OP jenki legénységi és ilyen stronk motorhanggal nézzem és hallgassam végig.

    "OP minőség:" Érdekes, SirFoch (neki már azóta van új gépe, feliratkozói adományokból) vagy Overmind87 (aki 4:3-mas képarányban játszik) videóinál senkit sem zavar a minőség, mert az emberek nem azzal foglalkoznak, hogy milyen grafikai beállításon fut a játék. SirFoch a jó szövegeivel, Overmind pedig a humoros videóival nyerte el a nézők tetszését. Ne magadból indulj ki, nem mindenkinek van pénze 27"-os Full HD monitorra és top kategóriás gépre. De egyébként igazad van, biztos sokkal jobb lenne inkább full grafikán 15 FPS-sel nézni a videókat, mint annál a múltkor linkelt 10 éves gyereknél volt. Basszus, az a Port map de hiányzik a VK-s videóból, kár, hogy kivették...

    "OP commentár:" Nálam nincs, nem is lesz. Órákon keresztül tudnék beszélni a játékról, de nem fogok, mert hadarok. Láttam már nem egy ilyen videóst (nem nevezek meg senkit), én nem szeretnék ilyen lenni.

    "OP intro:" Igen, az a csodálatos új ZWACK logo is az ő érdeme. Annyira nem gondolom komolyan a YT videó feltöltést, hogy külön intro-t csináljak magamnak. 1-2 havonta feltöltök egyet, ha éppen rám jön. Egyébként tényleg jó az introja, de meg is lehet nézni, hogy ő mennyivel több munkát öl bele a videózásba, mint én. Na nekem ehhez nincs kedvem.

    (#18401) csapee: What? :D

    (#18424) Mardel: Én nem statok húzok vele, csak poénkodásra tartom, meg ha nincs szakasztársam, akkor ezzel megyek. Rég játszottam már ezzel, egyszer lehet megint el kéne kezdeni. Egyike az legignoráltabb erős gépeknek. Inkább Pz IV-gyel játszanak az emberek, nem tudom mit élveznek abban a szarban...
    - - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Jó tudni, hogy a félkezűek már tornyon keresztül is képesek kigyújtani a Panther II-t.
    - Panther II - Stronkhold - 4364 dmg. Ez a kör még randomban sem lenne rossz, főleg itt OP a kevesebb HP miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák