Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz Bingisz #12175 üzenetére

    Ja amúgy vert stab célzás gyorsító és venti van rajta.

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Bingisz #12175 üzenetére

    Én nem bírok hozzászokni a 3,4-esekhez. Sőt néha még a Foch meg a T-34-85 célzásideje is piszkosul soknak tűnik, pedig azoknak csak 2,3 és még EGLD is van rajtuk, bár a lövés/mozgás/forgás után szórásuk lehet rossz. SU-122-44-ről ne is beszéljünk, egy év, mire becéloz, ráadásul azt is csak EGLD-vel tudom segíteni..

    (#12176) Bingisz: Nagyon helyes, bár azt a ventit te tudod.

    (#12177) diegho: Team Battle-nél nem kell aggódni az átlagsebzés miatt, azt külön számolja. Nekem ebben a módban 1600 volt az átlagom 50 100-al és IS-3-mal, 110-el majd' 1500-at sikerült hozni (ebben benne vannak a 122-es körök is). Szerintem kb ennyi is a határ, aki itt ennél többet csinál jelentős mennyiségű csata után, azt megtapsolom.

    Azért jó tudni, hogy nem csak én figyelem ennyire gondosan ezeket az értékeket. A századdal az a baj, hogy egyelőre még nem számolja külön, így nem sok értelme van abban a játékmódban játszani, hacsak nem zavarja az embert, hogy folyamatosan romlik a sebzése.
    Más téma: Te mentél már SU-122-44-el?

    (#12178) Atlantis: T7-T10-ig szerintem is kibővíthetnék. T6 és alatta szvsz nem nagyon szükséges, azokkal gyerekjáték jó kört menni randomban. Az összes térképre kiterjesztést viszont nagyon erősen ellenzem. Jelenleg ez a játékmód legalább kiszűri a hulladék pályák ~90%-át, az ebben lévők még bőven vállalhatóak/jók. Most gondolj bele, milyen lenne egy Team Battle pl. Erlenberg-en, Serene Coast-on vagy Komarin-on?
    - - - - - - - - - - - - - -
    Asszem ma bántam meg, hogy megvettem a SU-122-44-et. Folyamatosan csak rossz köröket lehet vele menni, örülök, hogy egyáltalán még 1800 felett van vele az átlagsebzésem. Ez a tank mire való? Sniper-kedni esélytelen vele, mert nagyon pontatlan és/vagy távolra kevés az átütése. A közelharc meg azért felejtős, mivel nagyon lassan céloz, még tornya sincs, plusz az átütése sem fényes T8-ban még plusz megbízható páncélja sincs.

    Valamit pedig kell vele csinálni, mert még 5 legénységi tagot kell felhúznom 75%-ról 100-ra.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák