Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    Az előbb Tiger II 5000 csatás játékos, Lakeville pálya. A csata egy részében kempel a bázisunknál, majd amikor az ellen IS-4-e és Obj. 704-ese átjött a mocsár-völgyön, ott hagyta a Tigrisünket és két tüzérünket magára. Megindult a faluba, amit akkorra már kitakarítottunk.

    Pingeli mindenki hogy menjen vissza védekezni, jó két perc után visszafordul. Mi már addigra ott voltunk, elintéztük az Objektet meg IS-4-et. Engem kilőnek, ő meg ott szerencsétlenkedik a egy Tiger P ellen, nem tudja átlőni. Semmi gond arty kilövi. Már csak ő van életben meg az arty-nk. Az ellennél 2 arty meg egy Patton.

    Hősünk megindul keresztül a mocsáron, hiába kérjük, hogy segítsen az arty-nak. Ő, nem. Itt kezdődik a kabaré.

    1. felvonás: szembe jön egy S-51. Tigrisünk első két lövése lepattan, a löveget lövi. Harmadik lövése mellémegy (10m-ről), majd rammolgatni kezdi és az 5. lövése végre betalál! A röpke perc alatt miközben ő gigászi küzdelmet vívott, a Patton kilőtte a tüzérünket és foglalja a bázisunkat.

    2. felvonás: kérjük hősünket, menjen vissza resetelni, de hiába, ő rendületlenül megy tovább az ellen bázisa és végzete felé. Itt ugyanis szembe találkozik egy Obj 212-vel aki első lövésével felgyújtja Tigrisünket akinél természetesen nincsen poroltó. Leég 30%-ra, majd mellélő közvetlen közelről és rammolgatni próbál. Miközben újra mellélődöz az Obj.betölt és kilövi...

    Előadás vége. Én még ilyet nem láttam. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák