Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    IS3 közelről: [link]
    Felhívom a tisztelt publikum figyelmét a pánvéltest szakszerű megmunkálására és az illesztési finomságokra amit a kor technikai színvonala lehetővé tett.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz marked one94 #11783 üzenetére

    jpz4 L70 loveggel a leghasznalhatobb. a88milos semmit nem visz át mi nagyobb egyM3lee-nél. hátul kell maradni. egyébként télleg szar.

    jgpanther viszont egy álom lesz utána ha rendes ágyú kerül rá. az is papír de legalább van rendes fegyvere. én a szivoszallal használom, gyorsan tölt, jó az atutese, olcsó bele a lőszer es pontos.
    a ferdítés pedig egy szörnyeteg .

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz bandiras2 #11787 üzenetére

    omg telefonos szövegbevitel..3x szerkesztése is.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [link]
    [link]T10 csata, egyedüli T8 ként IS3. Ennyit tudott összehozni a csapat...

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Lol... T50 felderítő. Hátulról alászaladtam egy BT7-nek, ami azonnal meg is döglött, és elkezdett sebezni. Ki sem tudtam tolatni a dög mögül, mert leszakadt a láncom, és így igen hamar meg is haltam. Ez is az öngyilkosság egy formája...
    Milyen már, hogy a FÉL ellenséges csapat rám vadászik egy teljes percig, durrog körülöttem a talaj, sziklaperemről sziklaperemre menekülök folyton láncolódva az esésektől, éééés, a retardáltak veszítenek...

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Felidegesítettem magam hogy KV2 trollcannonnal mindig eltalálnak, úgyhogy kisérleti jelleggel visszatettem a magaméra, és ez valami embertelenül brutális élmény volt.
    ok, 192% legénységgel vagyok, de extra modul(tőttés és célzásgyorsító) nélkül, csak egy periszkóp van a tankon, de hogy félpályáról hellcat 2. lövésre, meg hasonlók. 9 ből 8 lövés talált, csata után nézem az eredményt, elborzasztó: 4-5 modul minden tankon amit eltaláltam, üzemanyag, ammorack, legénység, lánc...
    netto20k kredit, és 1267xp. duplázós kör volt. 5x volt oneshot: Hellcat, M4, crusader, grille, T28.
    T1 heavy, T34-85, KV1S túlélte a találatot, de aztán a többiek kivégezték a maradék kis életüket.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    jani0 [noobmeter]
    felhasználót ismeri valaki?
    kilőttem schmalturmmal az M6 tankocskáját, mire a legalpáribb módun küldött el családom meglátogatására buzdítva, mert hogy arany tankom van. Magyarázta hogy 12 éves vagyok(egyébként meg 32 ), meg hogy ő legalább tud játszani,nem úgy mint én [link].
    Valaki összefut vele, adja át hogy üdvözlöm!

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz dorka16 #27252 üzenetére

    pedig a pz4 az egyik legjobb t5 tank a jatekban, persze nem ugy kell hasznalni mint a kv1 et, ami pedig a masik csucsgep t5 -ben. en a 75milis agyujaval is birtam vele eredmenyes lenni, de persze nem a regi az l70 nelkul. mostanaban a 110 milissel trollkodom a nepet hogy az utobbi update rendezte a celzasat, meglepoen pontos meg kozepes tavolsagon felett is. persze erosen stilus fuggo, de az egy nagyon jo gep, sajnos te nem ereztel ra erre a gepre.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Tegnap volt szerencsém megkapni a második 24 órás bant.
    Értem én hogy KÖTELES lennék elviselni a csata elején összevissza durrogtató retardáltakat, de mikor a gyökér a T4-es szarjával a KV2 motorját kóstolgatja, mert véletlen-direkt eltalál, akkor rágyújtok a g*cibe a 152 milis mozsárral. Meg a GYP haverjára is, ha ezek után nem bír magával, pampogni kezd, és kopog a frontomon. De a gonosz én vagyok, hiszen nekik JOGUK van hülyének lenni ugye? Okos enged... Okos enged. Okos enged, aztán áll üres kézzel, és gondolkozhat, hogy hol cseszte el. Hát nem. Mindennek van határa.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Le lettem oltva, hogy csaló vagyok.
    KV2 lövege 3 skilles legények + rammer betöltött 20.71 sec alatt, és ezt kevesellte egy magyar kolléga. Meg van a neve meg a klánja is, de a másik gépemen. Az ilyen gyökereket... valaki magyarázza már el ezeknek hogy mit jelent az hogy szerver oldali számítás, mert ha csaló vagyok, akkor akkora mesterhekker is, hogy megtörtem a WG rendszerét.
    Haver fullra töltésre húzott KV2-je még hamarabb tölt, 19.7 körül...
    Ő is biztos mesterhekker...
    Láttam néhány érdekes lézerzóna féle modot, de hogy gun reload hack... -szép is lenne kitárazni 30 mp alatt minden lőszert az ellen startpontjára malinovkán...

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Bingisz #63122 üzenetére

    A lényeg, hogy a KV2-t nem piszkálják. Szerencsére relative ritka tank, keveseknek fekszik a hozzá szükséges játékmód, és az első pár kör után feladják. Pedig nagyon vicces mikor 2 haverral trollplatoont nyomunk pl Himmelsdorf halálfolyosójának túloldalán 4-5 heawy nem mer kimozdulni :D Persze mi meg szépen gurulunk lassacskán, hogy ne ugráljon a célkör. BOOOM! lánc, BOOM BOOM, kussolás, tolatás fedezékbe, majd 20 másodperc után megint mehet a móka.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Midway #63182 üzenetére

    Grille és hummel tokeletes az ilyen igenyu point'n click warrior szamara. pontosak, csapnak, stb. Inkabb tankot vegyel hatosat. KV2. az is odacsap, es megse a terkep masik oldalarol bujkalva.

    kv1-s nerfre: majd atszokik a sok tomato a T-150 re vagy a kv2 re. t150 zis7- es agyujatol mindig is sokkal inkabb tartottam mint a sport kv d25 lovegetol. a sok tomato meg remelem hamar kiabrandul a kv2 bol. nem lenne vicces ha a jatekot elozonlenek a trollcannonos kv-k.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Mclovin #63263 üzenetére

    Nekem egy arany tankom van, a PzIV Schmalturm. Ésszel kell használni, és a krdit hozama is meglepően jó. Páncélja és mobilitása az nincs neki, de az ágyú a STUG L70-je kisebb nerf után: Kisebb pontosság, nagyobb töltésidő, de nem sokkal. Nem kell vele az első sorban pofozkodni, hanem support sniper módban hátul.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz #48613632 #63439 üzenetére

    JagdPanzert rühelltem, a hosszú 75 L70-nel használd, a 88milis rövid löveg az hulladék. Jagdpanther jobb lesz, azon a hosszú88 a leginkább költséghatékony, mert negyedannyi a lőszer bele mint a 105-be, gyorsabban tölt, és pontosabb is. Ezzel még mostanság is bőszen megyek, a jgpanzert eladtam a ge**be amint megvolt a jgpanther.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz dotta98 #66519 üzenetére

    A legjobb ha el se kezded komolyan, maximum kipróbálod kicsit őket, hogy tudd milyen.

    (át)írtam is erről egy kicsiny dalt:

    All the arty is hide away.
    Bravely hide away, away!
    When our tanks reared our ugly heads,
    They bravely turned their tails and fled.
    Yes, brave artys turned about
    And gallantly they chickened out.
    Bravely taking to their feet
    They beat a very brave retreat,
    Bravest of the brave, ARTILLERY!

    Bujkálni a bokorban a térkép MÁSIK oldalán...
    Tudom, a KV2 mániámmal ne pofázzak, de én legalább kitolom a vasat a T8 tankok ellen a frontvonalban, nem pedig bátran rejtőzök a térkép ellentétes végén.
    Don't be a scumbag.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    A maganyos TOG-ot ugy hivjak hogy CELPONT. Free damage.
    2-3 TOG erto kezekben viszont maga a veszedelem. Jimgles egyik videojaban harman bementek marhulni, az egyik keresztbefordult az eszaki szukuletben kikerulhetetlenul, a masik ketto meg beallt moge mozdithatatlanna teve az egesz hulyeseget es lottek amig eltek. az ellen tuleloi pedig percekig probaltak eltolni a doglott togokat mignem bekerultek oket.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Diarmand #68736 üzenetére

    Aki ért a harckocsi hadviseléshez wargaming módra, és képes arra használni a tankját amire való, az még a TOG-gal is lehet eredményes. Ha tudomásul veszed hogy golyómágnes, és nem tolod ki az egész ellenséges bagázs elé, elhiszem hogy eredményesen facehuggolod a szerencsétleneket, akik nem tudnak mit kezdeni a DPM-mel és a healthpool méretével ami a TOG-nak van.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    3x

    5 ből 5x jött be. Csata elején kilőnek közel 0 dmg. Be is írtam teamchatbe, hogy győztünk, mert tök mindegy hogy mit csinál bármely csapat, ha én az elején 0 dmg-vel halok, akkor a csapat nyerni fog. FACT! 5-ből 5x be is jött.
    Mikor gyilkolok, és sebzek mint az állat, akkor garantált a bukó.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz sith7 #72207 üzenetére

    Na én is megnéztem ezt a "filmművészeti alkotást".
    Erős Ryan közlegény utánérzés.
    A rendezés kiváló.
    Ami a többit illeti...

    ////////SPOILER WARNING\\\\\\\\\\\

    csak aki már látta, vagy egyáltalán nem akarja megnézni:

    A németek 5 lövésből nem képesek kiszedni 4 rohamozó shermanból egyet se a beásott PAK 75 és PAK-88 lövegekkel, míg a shermanok menetből bedarálják őket.
    Az SS-nek nem nagyon volt ideje embereket fellógatni. Előfordult, de őket állandóan a fronton tartották, és nem értek rá ilyen hülyeségekkel foglalkozni, ez a katonai csendőrség feladata volt, és azok aztán ki is tettek magukért ebben a szerepkörben. (A tengeralattjárósokra is rá akarták húzni a vizes lepedőt, csak miután behívtak néhány yenki tengeralattjáró parancsnokot, kiderült hogy a teljes US sub fleet személyi állományt fel kéne lógatni a németek mellé, így ők megúszták, az SS nem. Nem mondom hogy ártatlanok, de ne vádoljuk őket olyannal amit hitler katonai csendőrsége művelt)
    Firefly shermannal nekiáll flankelni a tigrist...anyám borogass, szemből képes átlőni a frontját azzal a löveggel...
    A német tankok NEM lőttek menetből, pláni előnyös helyzetből. Ilyesmi NAGYON ritkán fordult elő.
    Az SS tisztek nem küldték ELŐRE az állományt, hanem vezették őket, ezért a morál magas volt, és a gyors előrejutás is garantálva volt a tisztek igen magas halálozási aránya miatt.
    Egy zászlóalj SS páncélgránátos fél órát szív egy megfeneklett mozgásképtelen shermannal, miközben halomra géppuskáztatják magukat, valamint délben lemegy a nap, és éjjszaka lesz 1 perc alatt...

    ////////SPOILER OFF\\\\\\\\\\\

    Nem érte meg a pénzét.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Stigma.HC #72401 üzenetére

    nekem mukodik a pz4s, igaz en regi motoros vagyok amikor meg a pz4 lowe es kv5 ellen is be lett rakva mm altal tier 5 fostalicskakent. lassu es papir, ezt figyelembe kell venni, de az agyuja egy alom. long range snipernek es spotternek hasznald, facehuggolas nem az erossege maximum light ellen ha nem taras, vagy serult medeket. eleg jo winratam van vele, mert 3 skilles legenyeket kapott. kreditet is meglepoen jol hozza. teny hogy nem valo mindenkinek, ez a tank igenyli a megfelelo iranyitast. el azert ne add mert ha lesz egy ilyen giveaway mint most a togtober akkor magkapod az arat aranyban.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Érdekes egy nap volt a mai 25 arany... :
    Az első 20-25 csatában vagy kikaptunk(átlag 1000-3000 dmg vel, vagy közel 0 hozzájárulással), vagy nyertünk, és szart nem kaptam idegrohamon kívül, mert 0 dmg stb...
    A 25.csatát végül lehoztuk az időközban összejött haverokkal, de kb 40 csata kellett hozzá hogy meglegyen az arany. Kösz WG nagyon kösz... Itt most Sebr, és kedves családjának felemlegetése következne, mindenféle lovakkal, komplex mondatszerkezetekben, de ettől inkább eltekintek.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz h1mpi #81629 üzenetére

    nekem van erre egy textfile elore megirt szovegekkel hogy megdicserhessem a hero-t amiert volt olyan hosies hogy a terkep masik vegerol belemb@sszon egyet mikozben epp egyedul facehuggolok egy E100-at.
    Hello myBRAVE HERO from the OTHER SIDE of the map! If you cannot handle the horror of the WASD, than go play clickclickclick.com

    Aztan meg neki all feljebb, de csata utan az adatlapjat megnezve volt olyan akinek gyakorlatilag nem volt csak artyja. az ilyennek flashjatek valo nem harckocsizo jatek. csak tonkreb@ssza a masik jatekat, mert az E100 egy T9 tankban nem eleg pronlema nekem, erre veri magat a gyoker h mekkora jatekos.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [Vele találkoztam.] [Vele volt szakaszban]
    ...
    És berakta őket top tanknak, mert a gyökereknek kellene a sikerélmény. theogott a Löwe-vel top tankként karelián elbújt a bázisunk mögé, és egész csata alatt azt várta hogy az ellen odaérjen érte. Természetesen vesztettünk... Ilyen teljesítmény... Konkrétan azzal jobb lenne a teljesítménye ha nem csinálna semmit, csak AFKzna, ehhez az eredményhez komolyan hátráltatnia kell a csapatát...

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Pz4s
    Himmelsdorf...
    Első lövést bekapom, elviszi az ágyút. A második a tüzért. Mindegyiket javítom. 3. lövés elviszi a tüzért, 4. az ágyút. Hirtelen megtáltosodik a tank, és minden lövésem talál, miközben 5% élettel, MINDEN pattan rólam, kb zsinórban 10 lövedék... Persze 15-3 ra ki is kaptunk...

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Viktoár #89826 üzenetére

    KV2 BEST TANK EVER
    Alapban el kell döntened, hogy töltésidőre akarsz rámenni, vagy célzásidőre.
    Töltésgyorsító, célzásgyorsító mindenképp alap, ha tovább akarod levinni a töltést, akkor venti, ha sniperkedni akarsz vele, akkor csigaszem. (meggyőződésem hogy van rajta egy rejtett célzásbuff, mert olyanokat képes eltalálni...)
    Skillek: Sima utazás, hogy ne essen szét a célkör, ugyanez toronyforgatásra is lövésznél megvan. Kuplung égető is kell, mert nagyon NAGYON lomha bír lenni. Nem árt egy célmegjelölő, mert mire odafordul a torony...
    Persze javítás, és minden más ami tetszik. Álcára ne is gondolj, azt a bódét lehetetlen elrejteni.
    Adrenalin rush felejtős. Ha 10% élet alatt vagy, akkor NEM fog betölteni annyi idő alatt.
    Megelőző karbantartás helyett vegyél rá egy prém tűzoltót ezüstért, de nem túl tűzveszélyes nekem a kicsike. Mások szoktak égni. SOK türelmet igényel a kicsike, 19 sec alá is le lehet vinni a töltésidőt ha arra mész rá, de ezzel nem szabad ugrálni. Támogatásra szüksége van, mert ha ellőtte magát, akkor rájönnek.
    Tipp: R gommbal tedd be egyesbe mikor sarok mögül kigurulsz, akkor nem ugrik szét a célkör annyira, majd BUMM,és full reverse!

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Új hozzászólás Aktív témák