Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz bandiras2 #63440 üzenetére

    Hát nem tudom, nekem bejön :)

    kb 4k meccs kellett ahhoz, hogy rájöjjek, az én stílusom a TD vonal.
    Valahol mindig is sejtettem, csak nem került elő. Heavy-re gyúrtam, ahogy mindenki más, ugyanakkor élveztem, ha pontozással, messziről tudok győzelmet aratni, ez a Needforspeed stílus, meg ide-oda tekergés nem ment valahogy.
    Aztán a minap egy Tiger II.-vel voltam, T10-esekkel együtt, tehát elég hátul. Szokás szerint az elején legyengítettek. No, gondoltam, még élek, akkor hátulról fedezgetem a csapattársaimat, most minek rohanjak ki 1/4 élettel, szarrá gyalázva a T10-es csövek elé.
    Erre az egyik T csapattárs letékázott, mondván mit kempelek.
    Most erre nem térnék ki, hogy miket mondtam, meg gondoltam akkor. :((( Egyébként lila volt a szentem.

    Mindegy, nem ez a lényeg, hanem az, hogy újra elővettem a rég abbahagyott TD vonalat, és láss csodát, ment a dolog :C
    Oké, nem vagyok egy Diegho (tényleg, játszik még a pali?) de az eddigi eredményeimhez képest kifejezetten felüdülés egy ilyen statot nézni.
    A Masterym a 3. vagy 4. körön lett meg, és szinte mindig jön egy egy kiváló sofőr jelvény, vagy egyéb medál.
    Ha viszont azt mondod, hogy a felsőbb tierekben még jobb lesz, akkor az jó, mert nekem már ez is király.
    Na megyek egy kört, kipróbálom a 75 L70-et, mert a 88as volt fent. Mondjuk nekem nem volt vele bajom, de persze relatív, amíg nem tudom, milyen a másik.
    De anyagi szempontból nem nagyon érdekel, hogy melyik lőszer a drága, nem gazdasági háborút vívok :D Meg van prémem is.

Új hozzászólás Aktív témák