Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz Nagya21 #86890 üzenetére

    Ezért szeretek fórumozni, mert mindig érnek meglepetések :)) A T29 tényleg jó, de valóban egy szinten van vele a Tigris I azt ki is felejtettem, mert tényleg OP, ha valaki tudja használni. Viszont a T32 nagyon be van korlátozva azzal a pennel T9-es tankok ellen már csak gold-al van esélyed vagy ha épp látod az alját, akkor átviszi. A pontossága közepes. Nem egy német lézerágyú, de nem is orosz parittya, a kettő között van valahol. A tornya az tényleg erős, ezért előszeretettel lövik az artyk, hogy mielőbb eltűnj a csatából :P
    Néha városban is ki lehet használni, ha ferdén rakod ki az elejét, de ahhoz nagyon kell érezni a tankot. Nem mondom, hogy nem kezdek egyre jobban menni vele, de nekem ahhoz, hogy egy tank megtartós legyen kell rá egy jó penes ágyú is. :K

    A Tigris II nekem is szenvedés kicsit, bár stock tankként az egyik legjobb, amit eddig láttam a WoT-ban.
    Lehet, hogy 50-60 csata után azzal is jobb leszek, mint eddig mindennel, kivéve a KV4-et ;]

    (#86882) galervin93 : A T29 domb nélkül olyan, mint az RHM ágyú nélkül. Semmit nem ér :DD

    (#86895) szbalogh: grat jó lett az arcod :D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

Új hozzászólás Aktív témák