Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olcsii

    aktív tag

    válasz BaLee #7969 üzenetére

    Szerintem 2-3 szinten majdnem barmelyik tank jo erre a feladatra.

    Egyebkent! A jágdtiger a jatek legjobb td-je!:) az agyu nagyon pontos nagyon gyorsan celoz pancel is elmegy. Akit nem zavar hogy kicsit lomha az imadni fogja:)

    [ Szerkesztve ]

    wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

  • dfsz34

    őstag

    válasz BaLee #7969 üzenetére

    A T18 a császár tier 2-ben, amig bele nem fut egy gyors tankba, amelyik letalpalja és oldalba meg hátba kapja.Vagy csak simán megkerüli, mert nagyon lassan forog. A PZII-vel szépen oldalba meg hátba szoktam kapni úgy, hogy max 1-et tud sebezni rajtam, de azért csak magányos harcossal merem megtenni ezt, ami ritka. Máskor meg kikerülöm, aztán hátha szerencsém lesz, ha mutatja a hátát vagy az oldalát.

    Sokan stat javításra használják a T18-t, mert gyors (nagyon), a 2. tier-ben brutál front páncél. sokan nem tudják, hogy hol kell lőni előről (leginkább középen és nem teljesen alul, hanem kicsit fejlebb, de nem nagy rész az, meg döntött is és nehéz eltalálni és pattanhat is könnyen) és viszonylag jó ágyú (a kisebb, gyorsabban lövő és jobb penű ágyúval szokás használni és aprítani a jónépet alsóbb tierben, ha nagyobb vadra mész, akkor meg a nagyágyú, de az lassú és pontosabban kell vele célozni). Cserébe ne akarjál vele forogni, mert azt lassan csinálja, ezért ha egyedül elkap egy gyors tank és tudja, hogy mit csinál, akkor véged.

Új hozzászólás Aktív témák