Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Mcray #765 üzenetére

    Pedig spot damagem egy kanyi nem lett csak ez amit önállóan csináltam. Mentem ezen a pályán már mindenhova mire sikerült megnyerni. :D
    A vége amúgy izgalmas volt: nálunk maradt egy SP egy arty meg én az ellennél az arty meg egy Jagdpanther 2. Bázisunktól nem emssze voltam mondom felspottolom a TD-t hogy az arty-nk kiszedje erre mikor már majdnem avérosnál járok akkor jön a hang hogy meglátták a bázisnuk mellett. Szerencsére az SP-nek volt esze és ott maradt védeni de túl sok HP-ja már nem volt. Az arty-nkat ki is szedte a JP 2 én meg közben mentem ezerrel az elelnfél arty-ját vadászni meg foglalni. szerencsére meg is lett és ki is lőttem. Közben a JP 2 már foglalt, írtam az SP-nek hogy resetelje én meg beálltam foglalni. Valami 50% körül sikerült az SP-nek nulláznia én meg közben már úgy 25% foglalásnál jártam. Viszont nem sokkal ezután kilőtte az SP-t így 1 az 1-ben maardtunk ráadásul el is indult felém. Annyi mákom volt hogy nem ért oda hozzám én meg befoglaltam. Ha megtalál akkor 1 lövés lettem volna neki. Szóval izgalmas csata volt de a végén behúztuk kis csapatmunkával. :)

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák