Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dvids

    aktív tag

    válasz K6000 #69437 üzenetére

    "Ha a T71 light tankot medként használod akkor az esetek 80%-ban biztos halál garantált."

    Hogy használod a light tankodat olyan pályákon, ahol a harcok zárt térben zajlanak, ahol a maximális látótávolság 400 méter alatti? Ha számvetést végeznénk a jelenleg játékban levő pályáknál akkor kb a 2/3-ukban ritkán használható ki a light tankok egyetlen egyértelmű előnye: a mozgás közbeni magas álca. Innentől pedig oda jutunk amit mondtam is: kvázi medium tankként kell játszani ezekben az esetekben. Na persze a medium tankok sem mind ugyanolyanok, úgy kell játszani egy light tankot is mint egy könnyen páncélozott mediumot.

  • dfsz34

    őstag

    válasz K6000 #69437 üzenetére

    "Ha a T71 light tankot medként használod akkor az esetek 80%-ban biztos halál garantált."

    Itt egy replay, most mentem, hogy szerintem mit lehet egy T71-el kezdeni, arany lőszer nélkül szigorúan.[link]. Az igazság persze hozzátartozik, hogy a pálya fekszik neki, arty sem volt, bár a T71-ben annyira nem zavarnak az artyk, volt már, hogy kilőttek teljes gáz mellett, 100 csatából 1x, de általában még a splash is elkerül. Hatodik zérzékem van, úgyhogy nem sok ideje van az artynak becélozni, akkor sem, ha megálltam... Ha lett volna arty, akkor nem állok le középen lövöldözni, hanem folyamatos mozgás, bár a vége felé már nem nagyon spotoltak.

    Arannyal lett volna még 3-4-500 sebzéssel több, de jelenleg nem vagyok eleresztve annyira kredittel, mert gyűjtenem kell a batmobil-ra, nemsokára meglesz. Meg szerintem annyira nem is igényli a T71 az aranyat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák