Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz dvids #69421 üzenetére

    Ha a T71 light tankot medként használod akkor az esetek 80%-ban biztos halál garantált.

    (#69428) dfsz34

    Én nem is lövöldözök vele arannyal, a HEAT nem a barátom :N Magányos nagy lassú tankot meg már sok 100 csata óta nem láttam. A végén igen, amikor már csak 1-2 ellenséges tank marad, de azt az utolsó szerencsétlent az esetek döntő többségében egyszerre 5-6 tank is lövi. Leseik nekem belőle 200 - 300 HP ami nem sok.

    Régen már a közép játékban is voltam olyan bátor és buzgón forgolódtam a magányosnak gondolt tank körül, aztán nem csak az ellenséges tankoktól kaptam a találatokat, hanem a sajátoktól is. Erről már régen leszoktam, nem egy szép történettel lettem gazdagabb, a kiszemelt (és körbetáncolt) tank meg egy szerencsés medállal. Az arty nerf óta igazi istenkísértés egy ilyen manőver, a sok rossz tapasztalat miatt belese fogok már hasonlóba. (tudom ahol fát vágnak ott hullik a forgács)

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák