Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Kakumix #61107 üzenetére

    Ez egy tipikus életkép, de nem azt jelenti, hogy csak ez történhet tier2-ben, de elég jól jellemzi a színvonalat.

    Én úgy látom, hogy lényegesen másmilyen a csaták lefolyása teir5-ben, mint tier2-ben, sőt inkább azt mondanám tier1-3-ban. Azért írtam, hogy szerintem pl egy T49-el sokkal inkább meg kell izzadni a győzelemért, ha pl a T18-hoz hasonlítom.

    Ha valaki ezt nem így látja, hát akkor neki meg az a véleménye, részemről rendben van az is. A játékosok tényleg nem sokkal okosabbak tier5-ben (sem), bár azért több a tudatosság valamivel, de sokkal inkább az lehet, hogy tier5-ben már sok kemény, komolyabb tank van, tehát azok ellen kell megoldani a helyzetet, nekem ez lényegesen bonyolultabbnak tűnik, mint amilyen tipikus csatákat a tier2 statpad tankjával a T18-al szoktam menni, ahol egy tipikus életkép, amit leírtam, arcot kirakni, aztán halomra lőni a felsorakozó vörösöket. Ha nem használnak aranyat, akkor ritkán lövik be, közben ők elhullanak tipikusan.

    A free-ből kihúzás tényleg érdekes kérdés. Pont nézegettem, hogy mit tudtam kezdeni low tier-ben és meglepett, hogy tier1-ben a kapott 100% legénységgel valami nagyon durva xp és wn8 érték jött be. Utána zuhanórepülés, azonnal tier2-ben, ahogy jöttek a stock tankok, gyengébb legénység. Több olyan tank volt, amire tisztán emlékszem, hogy egyszerűen nem bírt sebezni stock ágyúval. Hiába lőttem bárhova, semmi, a megkerüléshez meg egyszerűen lassú. Ha volt két sebző lövésem, akkor már tapsoltam.

    Abszolút megértem, hogy átugrod a low-tiert, a játékélmény borzalom a legtöbb tankkal és ha fontos valamennyire is a stat, akkor meg kap egy szép gyomrost a wn8 értéked, nem győzöd utána visszahozni elfogadható szintre.

Új hozzászólás Aktív témák