Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz sutyi^ #5589 üzenetére

    Egyetértek teljesen, tegnap beírtam, hogyan néz ki egy tipikus magas tier meccs, ahol 3 vagy több arty van. Az artyk kiszednek 10-11 tankot mindkét oldalról és a végére maradnak az artyk meg 1-2 tank. T34-el engem akartak scoutra zavarni, na meg a q any..tok azt scoutolok nektek, beálltam inkább bázist védeni és jöttek is az egyszem megmaradt ellen tank meg az artyk is (persze közben ment az idiotozás meg az anyázás, de mondtam nekik SYFMU shut your.f... mouth up) és sikerült kiszednünk őket, az utolsó arty meg már gyerekjáték volt.

    Főleg a nyílt pályákon kéne max 2-re korlátozni az artyk számát, de én inkább 1-et engednék csak a játékélmény miatt. Himmelsdorfban felőlem lehet akármennyi.

    Megírtam a WG-nek, ha ezen az arty elosztáson nem változtatnak, akkor én többet prémiumra nem fizetek elő.Pedig még csak max tier 8 vasaim vannak, de a T34-en kívül a többivel már ezen a szinten sem lehet nyereségesen játszani a sok artys pályákon és szinte csak olyanok vannak.Menjenek a búsba, fizessem a javítást, sebezni alig van esélyem, vagy lapulok arty takarásban és sniperkedek egész idő alatt, na neeem, köszönöm, ilyen játékból nem kérek, marad max tier 7, ott még elviselhető a helyzet és nem fizetek lóf.xot sem ezeknek, nem vagyok hülye.

    Másik megoldás, hogy hagyom a fenébe a nehéz tankokat és mozgékony medekkel megyek, de ott sem lehet állandóan mozgásban maradni, nem megy.

Új hozzászólás Aktív témák