Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz Zadia #52469 üzenetére

    Köszi, ez jó olvasmány volt. Mielőtt kirakták az akciót, előtte fél órával töröltem le a teszt szerót :O . Így ott nem tudtam kipróbálni. Az a nagy igazság, hogy A nagyobb tierekben kellemesnek tűnnek a brit cuccok, de az út elég szenvedős hozzájuk. A múltkori alienware akciónál ugye invite kódot is kaptam, aktiváltam, + jött még innen-onnan, a végére lett 2500 goldom ott. Azon gondolkoztam, oda veszek valami akciós prémet, és kitalálom, mihez kezdek vele. Rájöttem: ott szenvedek inkább a britekkel (jó, a medeket itt is kihúzom), és akkor jó lenne hozzá ez a csatahajó. Csatában találkoztam már velük, produkáltak néha jó eredményeket. Én ágyúmániás vagyok, az jó neki, kreditet jól hoz, poénnak is jó, szóval valószínűleg megveszem :)

    emre: először én is arra gondoltam, bár ahhoz kellene még gyűjtögetnem, de aztán rájöttem, a német ágat mégegyszer tuti nem húzom ki, mert minek? Ha erre a fiókomra veszek valaha prémtankot, az lesz majd, az tuti.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák