Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz Mister_X #48712 üzenetére

    Van egy honlap, a "vbaddict", ahol csomó statisztikai adatot le tudsz kérdezni a tankokról, többek között bruttó / nettó kredithozamot is. (Most nem hajlandó megnyílni, azért nem tudom linkelni.)
    Amit kiír, az a figyelt játékosok totál átlaga, de viszonyítási alapnak jó.
    (Egyébként a legjobb kredithozók, minimális eltéréssel; JGDT 88, T34, FCM 50t, Löwe. Az IS-6, és az SP kicsit rosszabb kredithozam tekintetében).

    A 8-as prémtankok közül csak a Löwe és a T34 nem rendelkezik tier limittel.

    Nem jár hozzájuk külön legénység!

    A Löwe talán még a JGDT 88-nál is gyúlékonyabb, páncélja csak top tierként ér valamit, és lassú. Egyébként jó ágyúja van!
    A T34 lassan céloz, de brutál átütése van, és hull down-ban még T9-es vasakat is megtréfálhat.
    FCM 50t egy heavynek címkézett medium, remek ágyúval.
    Az SP azárához képest talán a legjobb kredittermelő a játékban (esetleg a KV-5 vetekedhet vele, de azt csak egy évben 3-4 alkalommal teszik be a shopba), de sok a gyíkja; gyenge ágyú, mediumhoz képest lassú, a frontpáncélját meg nerfelték. A tornya továbbra is erős, de ott a tetején az a viszonylag nagy weakspot, emiatt hull-down-ra nem igazán alkalmas, max. nagy távból - bár akkor meg ő sem tud érvényesülni a gyenge ágyúja miatt.

    Én a mostani tapasztalatommal az FCM 50t-t venném meg.

    KisApám: nem mindig, csak egyfolytában! ;]
    De nem szólok bele, a Te dolgod, mondjuk ha sok ágat húzol, akkor elhiszem, hogy kell, de én már nem tudom hová tömni a lóvémat, a garázsom már lassan Dagobert páncéltermére hasonlít! :D

    [ Szerkesztve ]

  • Dobi 562

    addikt

    válasz Mister_X #48712 üzenetére

    Itt egész jó tankelemzések vannak: http://wotinfo.hu/index.php/tank-elemzesek?start=10

    Ha nem baj, hogy angol nyelvű és érdekelnek az adatok: http://wiki.worldoftanks.com/Premium_Tanks

    A kredithozamokat ezen az oldalon tudod megnézni (most épp nem működik): http://www.vbaddict.net/

    Egyébként a T-34 és a Löwe nem tier limites, a többi az. Ha nem ragaszkodsz a 8-as tankhoz/akarsz pénzt spórolni és szereted a csipkelődős stílust akkor megfontolandó a Panther/M10, mert ő is fossa a pénzt.

    [ Szerkesztve ]

  • ddt500hu

    veterán

    válasz Mister_X #48712 üzenetére

    Löwe-t vettem mert tankot akartam és a német ágat akarom húzni. Nekem mindenki azt mondta eddig, hogy a T34 hozza legjobban a pénzt.

  • Chris0321

    addikt

    válasz Mister_X #48712 üzenetére

    Nekem T34-esem van, elég jó kis tank már van vele 2015 csatám. Saját legénysége van már elég fejlett. Kicsit lomha, lassan tölt, a teste papír de a tornya elég kemény amit domb tetejéről lövöldözve jól ki lehet használni mert az ágyú negatív kitéríthetősége jó úgymond amcsis. Az ágyúja átütése 248 mm-er nem emlékszem rá használtam-e valaha is gold ammo-t vele pedig tízes tankok ellen is be szokta rakni nem is egyszer ami engem egyáltalán nem szokott zavarni mert simán lehet sebezni azokat is persze nem árt ismerni a gyenge pontokat. Löwe-vel még csak ellenfélként találkoztam, páncélozottnak nem igen mondanám és úgy tudom elég gyúlékony is. Szintén nincs tier limite. A Super Pershing-et nemrég nerfelték már nem pattog annyira mint régen, plusz a torony tetején van a gépágyú aminél simán lehet sebezni már nem egyet bontottam le azon keresztül. Ez tier limites, max. 9-esek ellen mehet de csak 170 az AP átütése. Az FCM 50T-ből nem sok rohangál ezét kevesebb vele a tapasztalatom mint ellenfél, tier limites max. 9-essel találkozhat a páncélja nem tűnik soknak de az ágyúja átütése 212 ami nem olyan rossz. Az IS6 is max. 9-esek ellen mehet, de az átütése elég kevés tudni kell hova érdemes lőni. A páncélzata nem rossz, persze tudni kell használni.
    2-3 hét múlva jön a következő teszt szerver ha ráér addig a vásárlás ott ki tudsz próbálni párat és eldöntheted neked melyik jön be.

  • Zolee_70

    senior tag

    válasz Mister_X #48712 üzenetére

    T-34 (saját tapasztalat): lassú, gyenge hull páncél (T6 átlövi), torony jól páncélozott, de goldammo-val sajnos átlövik. Löveg negatívba elég jól kitéríthető, hulldown pozícióban hatásos. Nagyon keresni kell vele a helyeket. Töltési és célzási idő hosszú. Pénzt átlagosan hozza (nem rossz). Sokszor megy T10-be, ennek ellenére lehet vele jó csatákat menni.nem támadó tank, inkább TD-ként használandó.

    T26E4 (közeli ismerős tapasztalata alapján): nagyon lassú, már kiismerték a gyenge pontjait (átlövik...), kicsi sebzés. Pénzt ennek ellenére jól hozza, de gyenge a játékélmény. Tier korlátos.

    Löwe: iszonyat lassú, gyúlékony (szemből...). Jó ágyú, jó kredithozam. Gyanítom, hogy játékélmény gyenge.

    JgTiger 8.8: legjobb pénztermelő. Eldugod a hullját, és iszonyat gyorsan és pontosan ossza a sebzést. Persze lomha, és TD.... Tier limites, ami nem egy hátrány.

    Én inkább várok a beharangozott új német (orosz?) T8 prém medre (NDK T-54?), hátha valami jó sül ki belőle.

    >> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák