Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz SoulReaver #42754 üzenetére

    Én se, de nagyon sokszor előfordul. Benne van ugye az RNG. Voltam már én is jó társakkal és minden lövésem pattant, ha a többieknek is, akkor azon sok múlik nagyon.
    Sokszor látom, hogy a lila platoon ugye együtt megy, de nem a többiekkel, hanem ők külön úton, mert azt hiszik hárman úgyis szétvernek bárkit, aztán ha a mi piros lemmingvonatunkba futnak, akkor ennyi volt nekik. Sokszor elbízza magát a lila játékos, ha társakkal van érzésem szerint.

  • Antonius1978

    addikt

    válasz SoulReaver #42754 üzenetére

    Ezt en sem ertem jelenleg, amit irtam az elobb az kb 1,5 evvel ezelott tortent.Persze mi igyekeztunk iranyitani picitt a pirosakat 1-2 jo tanaccsal (mar amennyire mi is szakik lehettunk abban az idoben :D )
    Az hogy most ilyesmi elofordul, az talan a jo jatekosok reszerol elbizakodottsagnak koszonheto, vagy pedig teszem azt fel egy jo felderitonek a mi csapatunkbol, meg szerencsesebb oldalnak - ertsd a palya elonyosebbik felen kezdesz, vagy epp 1 lemming traint, mert hiaba jon egyik oldalra 5 lila, ha ellenuk ott van 10 piros, es teszem azt fel lerohanjak oket, mert mi veszitunk 2-3 tankot, ok meg 5-t es maris folenyben vagyunk esetleg, stb stb. Sok minden apro marhasag befolyasolja az ilyesmit.Pl olyan, hogy egy lila epp nem 6-ost dobott loves kozben, az ellenseges piros meg 6ost.Ezt ugy ertem, hogy a lila becelozza a gyenge pontot, a jatek meg kiszamit neki egy kis felrehordast, es maris pattan, a piros meg rola nem stb.
    Az ilyesmit is bele kell szamolni a dolgokba...en is jartam igy, hogy pl megceloztam a kupolat 50 meterrol es a szoras miatt vagy elment, vagy olyan helyen talaltam hogy onnan lepattant.
    Es hiaba vagy gyemant szinu jatekos, amikor te nem sebzel, de teged igen...

    UI : mostanaban vagy 3 hete nem jatszodtam, 1-1 nap mentem 1-1 kort, es azzal annyi...fene tudja, de jol is esik hogy nem jatszom, meg nem is :)
    Jol esik, hogy nem kell duhongjek ha valami rosszul sul el, es nem esik jol hogy nem gyujtottem penzt a T-54-re, meg nem vagtam bele a nagy akciok teljesitesebe, de valahogy nem izgat annyira.
    (mostanaban filmsorozatokat nezek, epp az elobb fejeztem be a Csillagkozi Rombolo 4ik evadjat, meg az ujjavarazsolt Imperium Galactival is jatszodtam par oracskat).

    [ Szerkesztve ]

  • scyllarus

    veterán

    válasz SoulReaver #42754 üzenetére

    Egyre több az ilyen egyébként. Valaki segítene, hogy az xvmben hogy kell beállítani, hogy az adott tankkal elért WR-t és WN-t mutassa? Nekem az a gyanúm, hogy felnyomják a statot T18/Minimaus/Hellcat/stb. tankokkal, aztán 200 sebzéssel kihalnak egy T5-6-7-es heavyvel..

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák