Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz dfsz34 #38857 üzenetére

    Azt a SU-152-őt ne írd le. Trolgun goldammo, és mehet az élvezkedés. Máig azzal van a legtöbb alap xp-m. 2500! Azóta kb 4k-6k csatát letoltam, mióta eladtam azt a gépet, de egyikkel sem tudtam megdönteni azt a XP-t.

    Kis tierben is lehet ám tolni a wn6-7-et. Tegnap olyan 20-30 csatát toltam tier2-3ban, vadásztam az új tankokat, amik hiányoznak a Master Tanker medálhoz. olyan 1700 wn6al zártam a napot, amikor már nagyon beleuntam. (pz1cvel olyan rushokat toltam, öröm volt nézni! T5 csata, megláttam, hogy túloldalt van egy gép, amit ki kell lőjek. Bementem érte és kilőttem! Utána még 2 artyt is kinyírtam vele, és élve kijöttem vele! Sajnos, mikor visszamentem, hogy folytatás következik, az M4 már nem adta meg magát, hátulról nem tudtam kidarálni...:( ) A kis t2es Cruiser Mk IIIal kell valamit csinálnom, még mindig nem adja annyira az élvezetet. Vagy be kell szereznem helyette egy pz1c féle t2es szörnyeteget.

    Hja igen. Ha engem lőnek pz1c és társai sorozatlövő kis mocskok, olyan szinten beszaggatok, hogy a gépem csak akkor tér magához, amikor már ki vagyok lőve. Elegem van belőle, valamit csinálni kéne vele, de nincs ötletem mit. 50/20as net, 50 ping, min graf átlag 35fps fut a játék, de ilyen esetekben gyak tehetetlen vagyok.

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák