Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz #65537792 #26083 üzenetére

    Hasonlítsd össze az AMX 50b-vel és meglátod, hogy miért túl jó. Amúgy annyira nem fogják lenerfelni, hogy ne legyen jó. Csak balanszolják kicsit.

    [ Szerkesztve ]

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • dfsz34

    őstag

    válasz #65537792 #26083 üzenetére

    Vannak OP tankok és a T57 egyértelműen ilyen. 4 lövés 10-12 másodpercen belül (beleértve a célzást, lövegmozgatást is) azért nagy erő, ezt kár tagadni. A hosszú töltés idő meg maximum a végjátékban számít valamit, különben simán lehet olyan helyet találni, ahol vannak társak és az ellenség nem tud az arcára mászni. Már van kb 300 csatám az IS7-el, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor tudtam rámászni valamilyen automata töltős szutyokra, miután kitárazott rám. Örülök ha túlélem, mert állítólag jó az IS7 páncélja, de a tornyán kívül én ezt nem nagyon érzem. Pattog, pattog, de azért meg is lőnek bárhogy forgatom, ha meg nem forgatom, ahogy egyesek csinálják, akkor meg az alját lövik. Ha fentről megyek, az alját lövik, ha aluról, akkor meg a két oldal részét elöl, na mindegy még csiszolgatom a tudást, de amekkora híre volt az IS7-nek, hogy milyen jó verekedő tank, hát a fene se tudja. Jó, ha belemászok az ellenfél arcában, akkor nem nagyon tud meglőni, de ott vannak a társai általában.

    Emellett állítólag jó a kamo értéke is a T57-nek, érdemes kamos legénységet rárakni (nekem is készül már a csapat a T34-n).

    Szerintem tudatosan dobnak be időről időre ilyen op tankokat, hogy a jónépet motiválja valami. Sokakat érdekel és ki akarják próbálni.

Új hozzászólás Aktív témák