Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz bullseye #25752 üzenetére

    Nem bizony, nagyon szerettem én azt a játékot, és viszonylag sok fajta jármű volt benne. Kár hogy ott nem pattant le semmi a tankról, csak a puskagolyó. Viszont a durva az volt benne, hogy még a sima repeszgránát is sebezte őket. :)

    Bingisz:
    Hidd el, erősen gondolkodnak a srácok a balanszról, nyilván aki az eget uralja, az nyeri a háborút, de ne hidd hogy emiatt a tankos része játszhatatlan lesz. Én annak örülnék a legjobban, ha valami mobil légvédelmi üteggel is lehetne menni, vagy bepattanni valami AA gunba. Mindjárt nem lenne akkora fun a repülőkkel játszani, sokan meggondolnák, hogy inkább harckocsiba ülnek. De hát még messze a megjelenés, szerintem késő tavasz jó esetben, azért vannak még benne bőven bugok.

    SHiZUOKA:
    Köszi, hogy ezt elmondtad, most már még annyira sincs kedvem T6-ba menni TD-vel, ugyanis azt az ágat kizárólag csak a németeknél húztam. A JgPz IV tényleg ennyire fos? Megnéztem, a HP-ján kívül szinte semmi nem fejlődött a Stug-hoz képest, sőt sok dologban visszalépés. A Hetzer és Stug igazi fun tankok, élmény velük játszani, de ezzel nem tudom hogy fog menni. Lehet inkább gyűjtök sok free xp-t, és megpróbálom átlépni a T6-ot. A Jpanther már jobbnak tűnik.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák