Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Plata #248549 üzenetére

    A szpotolás kicsit olyan, mint a "láthatatlan" munkák - a pék, aki hajnalban kel hogy friss árut vegyél reggel, a busszofőr, aki bevisz téged melózni, a futár, aki kényelmesen házhoz viszi a cuccodat... Na pont ilyen a szpotter is - ha van, akkor "csak lőni kell az enemyt", ha nincs, akkor mindenki szentségsl... :) Én például sokkal jobban szeretek felderíteni, mint első sorban sebzést halmozni. Szerény véleményem szerint sokkal nehezebb is jó (!) felderítőnek lenni, mint bármennyi sebzést kiosztani. Előbbinél szinte csak a saját tudásodra hagyatkozhatsz, utóbbinál ott vannak az OP páncélozott gépek, a tornyozós szutykok etc. Bezzeg amikor T10-ben 1000hp-val és nulla páncéllal kell garázdálkodni... :) Vagy régen 5 tierrel feljebb is... :)) Az igazán jó és igazán okos szpotterkedés a játék legnehezebb, és számomra éppen ezért legszebb, legjobb eleme. Sebzést meg okozzák azok, akiknek az megy jobban. Meg a wn8 huszárok. :DDD
    Kézilabda pályán se a góllövést szerettem, hanem amikor én irányítottam a védekezést, és agresszív kismalac módjára jó pár későbbi válogatott játékos ellen is megálltam a helyem az utánpótlás meccseken... Good old times... :D

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák