Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz dokee78 #248532 üzenetére

    Ez így ebben a formában nem igaz. Az a helyzet, hogy minél több "törvényszerűséget" tanulsz meg a játékban, annál inkább azokban gondolkodsz. Pl hogy a célzókör belső része adja csak be. Nem szabad korlátozódni. Én se spórolok a skúlóval, ha tudom, hogy van időm újratölteni, mert egy valószínűtlen, de lehetséges találatnál a szűk keresztmetszet NEM a találat valószínűsége, vagy a potenciálisan elvesztett kredit, hanem az újratöltéssel elvesztett idő, és a kockázat, hogy ez alatt váratlan esemény történik...
    VISZONT a másik oldalon kapsz egy lehetséges eseményt, ami ha kis eséllyel is, de bekövetkezhet. Tehát ha sokszor vállalsz be ilyen lövést, akkor valós időben nézve gyakrabban adja be. És lehet kreditben minuszban jössz ki, de mondjuk xp-ben vagy winrate-ben pozitívan. Ugye egy tapasztalatlan játékos nincs tisztában annyira a korlátokkal, ezért nagyobb arányban enged el olyan lövést, aminek kicsi az esélye. Ezért lehet számodra ez kognitív disszonancia.
    Tudom nem mindenki filózik annyit az ilyen dolgokon, mint én, de szeretem kihasználni, hogy homo sapiens létemre tudok tudatos/tudományos oldalról megközelíteni problémákat. My bad.

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák