Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz lnk #245572 üzenetére

    Ez a küldetés csak az 56TP maraton tankhoz van. Minden nap az első győztes csata ezzel a tankkal ad egy kis extra jutalmat. Cikk alján vannak a jutalmak, nagy része értéktelen de 1% eséllyel jöhet 20e szabad xp, 500 kötvény, első osztályú felszerelés vagy 2% eséllyel egy nap prémium fiók: [link]
    Én 100%-ig kigrindeltem ezt a maratont így ingyen behúztam. Sajnos el van átkozva nálam ez a tank és nagyon húzza lefelé a győzelmi arányom, de kezdem megszeretni. Főleg ha ilyen jó jutalmat ad be éppen. :D

    Nem láttam skill videóját de most belenéztem. Le szerette volna újra 3 markolni a chieftaint a nerf előtt. Kb 1 hétig próbálkozott full koncentráltan tryhard módban. 92% volt a maximum ameddig eljutott de többnyire 85 és 90 között ingázott. Végül belátta hogy nem fogja tudni 3 markolni. Elnézést kért az előző napokban mutatott viselkedéséért, kiidegelte a sikertelen próbálkozás, túl nagy volt a nyomás, a teljesítési kényszer, rossz idegállapotba került és sok nézőjét elküldte melegebb éghajlatra. Okoknak a szokásos dolgokat mondta, amellett hogy nem játszott elég jól, nem volt szerencsés sorozata, túl sok egyoldalú csata van most, túl sok arty fókuszt kapott, túl magasak az elvárt értékek.

    Én kb 1 hete láttam hogy próbálkozik akkor néztem bele az adásába. Sejtettem hogy nem fog neki sikerülni. Skill sosem volt heavy játékos és konzisztens dmg dealer sem. Sok top játékos markolta most a nerf előtt így az elvárt értékeket is eléggé felnyomták és skill is talán már nem annyira jó játékos mint régebben.

    Egyébként tök véletlenül aug. 18-án pont akkor kapcsoltam Tankelit adására amikor ő 3 markolta a chieftaint. Neki akkor volt egy brutálisan jó sorozata. Érdemes visszanézni. Nagyon régóta próbálkozott 3 markolni ezt a tankot.

    Itt a teljes adás: [link]
    Itt pedig youtube összefoglaló videó róla: Tankelit - Megcsináltam a legnehezebb kiválóságjelet a játékban

    Utána el is dicsekedett a sikerével skill4ltu csetjén aki gratulált is neki, lehet ekkor határozta el skill hogy ő is megpróbálja lemarkolni a nerf előtt. Viszont nem csak ő gondolta így hanem elég sok jó játékos nekiesett nyúzni a chieftaint nerf előtt aminek az lett a következménye hogy szépen emelkedni kezdtek az elvárt értékek.
    Amikor Tankelit markolta akkor 6100 körüli átlag kellett, azóta ez felment 6300 fölé, jól látni a grafikonon az emelkedést:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák