Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz ollie #243699 üzenetére

    csgo-val közel sem játszanak ennyien azért. inkább cod meg hasonlók, de azok véregyszerűek...

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Viktoár

    addikt

    válasz ollie #243699 üzenetére

    Ezt értem hogy a 2 tábort (rossz-jó játékos) közelebb szeretnék hozni azáltal hogy "belenyúlnak" a játékba, de ez hosszú távon nem lehet jó megoldás. Szerintem az átlagos vagy afeletti játékosok nem igénylik hogy "tolja" őket a játék, megoldják rutinból, skillből vagy nevezzük bármi másnak.

    Azt mondja meg valaki hogy MIÉRT kell a játékosokat egymás felé húzni? Nem mindegy hogy a rossz játékosnak 45% vagy 30% a wr-je? Ugyanígy a jó játékosnál is tök mindegy. Az egész játék azért ilyen toxic mert van benne stat, ez lett a wot "mércéje".

    Ne legyen igazam, de hosszútávon sokkal többet fog veszíteni a WG azzal ha a gyenge játékosokat fogja preferálni mert azok az emberek akik egy kicsit is vették a fáradtságot hogy fejlődjenek, tanuljanak, meg fogják unni és elengedik a wot-ot. És lássuk, be nem a retardok tartják életben a játékot, bár van belőlük is jócskán.

    A másik hogy a rossz játékosokat nem érdekli a játék, ezért is játszanak rosszul. Náluk nincs motiváció hogy fejlődjenek, játszanak. Bármikor abbahagyhatják nincs benne eredményük ami ott tartaná őket. Egy ilyen közösségre alapozni és a többi, (még) motivált felhasználót leszarni nem túl okos üzletpolitika. Rendben hogy most még nő a bevétel (?) de mi lesz ha az értelmes fizetős játékosok zöme elhagyja a játékot?

    Csak a magam nevében tudok beszélni és azt mondom hogy sajnálom a játékot. Lehet hogy én változtam, lehet a hogy a játék vagy mindkettő. A napi feladatok bőven fedezik a játékigényemet, de nem ritka hogy azt sincs kedvem megcsinálni. A napos-hetes kihagyásokat régen el sem tudtam volna képzelni. Mostanra meg természetes, pedig lenne rá időm hogy belépjek. :)

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák