Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz jano_77 #242293 üzenetére

    "de ha ez így van, akkor nekem miért nem tekerték még vissza normálra!?"

    QB elmondta erről már sokszor a véleményét, mert őt is szembesítették ezzel, hogy túl pontosak a lövései. QB nagyon logikus, analtikus és közel áll hozzám ez a gondolkodás. A lényeg, hogy ha valaki képes 10-12 lövést leadni csatánként, ami az ellenséget eltalálja, akkor azzal a játékossal már lehet valamit kezdeni. Ha a tankja nincs jól felszerelve, ha a legénység nem jó, ha nem használ pótkaját, direktívát, arany lőszert és ha nem ismeri a gyenge pontokat, akkor könnyen ott lehet, hogy csak 4-5 lövése sebez. Ha csak annyit megtesz, hogy normálisan felszereli a tankot, +1-2 sebző lövés, ha jól választ lőszert, +1-2, ha a gyenge pontokat legalább egyszer megnézi és oda céloz, akkor +1-2 és nem változott nagyon a játéka. Meg persze normális egeret választ, ha pl nem "old shatterhand" a keze és remeg célzás közben, egy jó egér ezen javíthat. Ugyanoda megy a csatában, ugyanakkor és kb ugyanazt csinálja és mégis más lesz az eredmény.

    Erről van neki sok videója, órákat tud róla beszélni. Olyannyira igaz, hogy most már megtehetem, tehát full arannyal járatom az 50b-t kivéve a ritka helyzetet ha nem az a helyes lőszer, de nem egyszerű intuitiont rárakni, aki ismeri a tankot tudja miért, úgyhogy van, hogy inkább ellövöm a 4 lőszert és úgy töltök újra. Gyorsan kitáraz a tank, ez a logikus választás ilyenkor, mert gyorsabb, mint a mostani szinten levő intuitionnal újratölteni. Itt a fórumtudósok megmondták, hogy nem számít a lőszer és nem fog többet sebezni arany lőszerrel, én meg hiába mondom ezt a tanknak, a rohadt makacs dögje csak többet sebez 800-1k-val :)) Nem hallgat a fórumtudósokra, nem hallgat a szép szóra. Persze amikor egy type5 frontja zöldben virít, akkor inkább elhibázni művészet. Vagy ott a Lis, becélzom a sugaras bz176-t, narancs az átütés, 2,67 sec rátölt aranyat, szép zöld és be is veri. Ennyi a csoda. csatánként plusz sebző lövések, a Lissel még talán kreditben is jobban jövök ki, pláne ha ki tudok venni egy op tankot, nem csak megpróbálom kivenni.

    [ Szerkesztve ]

  • Viktoár

    addikt

    válasz jano_77 #242293 üzenetére

    Nem prioritás a japó td ág csak gondoltam elkezdem hátha olyan jó mint a type 5. :DDD

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák