Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubu0101

    veterán

    válasz hulp01 #241557 üzenetére

    Puding probaja az eves :DAtol meg hogy valakinek nem fekszik a BZ lehet meg masnak op lesz,majd kiderul.Amugy meg begyujtom az osszes 10-es tankot,hagylegyen.
    Ez meg varhato volt,hogy a ladakbol osszejott goldot lesz mire kolteni,azert is vettem ladat,mert ugy olcsobban kijon a gold.

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz hulp01 #241557 üzenetére

    Az aranyat ki kell szívniuk a rendszerből, mert különben esnek az eladások, ha mindenki az ingame aranyat használja.
    Valóban jó a taktikájuk, én is elköltöttem 3,5+3+5e aranyat, 11,5e aranyat 2 parancsnokra, meg a t832-re meg egyéb cuccokra. A Sarah Conor csomag fájt a legjobban ezekből, mert anélkül is volt kb 100db olyan boosterem, de kellett a kollekció, a terminátor filmek a gyerekkorom nagy kedvencei.
    Vannak olyanok, akik mindegyiket megvették 3x, a quickybaby chatjében mondták többen is. Az kapásból 24e arany, meg nyilván a 3,5e-t is befizették, meg ki tudja mennyi BP szakaszt vettek hozzá. Hát igen, a "bálnák" több tízezer aranyat is elégettek most.
    Józanul megítélve csak a 3,5e arany a tankért volt értelmes költés :) Kaptam még 2 parancsnokot, amikor pl USA vonalon van most már 5 nulla skilles tankosom, akiknek nem tudok tankot adni. Meg az új divat a WG-nél, hogy parancsnokot adnak, sőt nem ritka, hogy nem is lehet más pozícióra átképezni még aranyért sem. A prime gaming is így ad az utóbbi időben, szóval parancsnokból a dunát el lehetne rekeszteni lassan én meg vettem még 2-t 8,5e aranyért. Okos húzásnak nem mondanám és valóban, ha nem a karácsonyi ládából gurult volna ki az arany, akkor csak ezért nem vettem volna aranyat, hanem elengedem.

    Vannak azért jó szakemberek a wg-nél, akik tudják, hogyan kell kiénekelni a pénzt, aranyat, szabad xp-t, gyakorlatilag minden fizetőeszközzé vált a játékban az utóbbi években. A reklámhoz értenek, a sz.rt is becsomagolják. Ahogy eladták ezeket a bz tankokat az ütős videóban, aztán a valóságban a tier7 meg a prémium bz ami használható, mindegyik talán túl erős is, a többit meg szidja mindenki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák