Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubu0101

    veterán

    válasz Viktoár #241246 üzenetére

    En a kuldik miatt vettem elo,gyorsabban haladtam vele.Igy tegnap meg ma le is tudtam a 3x5 kuldit :D Meg kellett a credit a maus vissza vasarlasra :B

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Viktoár #241246 üzenetére

    Ez bz176 ritka undorító egy tank. Megkaptam az iron arnie mellé, de eddig nem mentem még vele. Van egy küldetés, már régóta szenvedek vele, mert 3 elsődleges elvárás van, 4k sebzés, nyerni is kell (rohadjon meg a wg, meglett volna már többször is) és még foglalni vagy resetelni is kell. A bz-vel a harmadik csatára meglett. A reset hamar sikerült, de még csak 1,5k sebzésnél jártam és nagyon fogyott az ellenség. Mondtam, ebből megint nem lesz semmi, erre beadott 806+824+906 sebzést és szűken, de meglett a 4k.
    A következő küldetésre is a kínai sugarasok lesznek a megoldás, rammoljak le és öljek meg egy tierrel magasabb ellent :) lerammolok valakit a sugárhajtóművel majd egy alkalmas helyzetben.
    Már én éreztem rosszul szinte magam, mert a tier7 nehezek abszolúte semmit nem tudnak vele kezdeni, a tier8-ak se igazán. Olyan kellemetlen érzés ez nekem, de elhiszem, hogy van sok beteg lelkű, akinek ez örömöt okoz, hogy egy szerencsétlen tehetetlent szanaszét lő (kb az artysták lelkülete ez, de annál is szadistább, mert ott van az ember arcában a bz). Egy obj730-ii izzasztott meg kicsit, de ő megkapta a 824-et és egylövéses lett utána, kiszedték a csapattársak, amikor dühből rám jött.
    Nem lehet a 800-as alfára normálisan válaszolni, mert hordában járnak a tankok.
    a kreditet meg szinte f.ssa a bz176 - boosterek mellett 222k bruttó 175k nettót ért a 4k sebzéses kör - nem olcsó a prémium lőszere, de bőven visszajön - egyébként nekem az alap lőszere is tetszik, AP és annyi az átütétes, mint a skoda t56-nak, amivel pedig elvagyok. Egy tier7 tank fele hp-ját elkérem egy lövéssel azzal is. Persze boosterek mellett az arany lőszer még bevétel szempontjából is jobban megérheti.
    Nevetséges ez a tank, tényleg túltolták mocskosul és akkor vannak akik védik, hogy nem is op sz.r, ami ellen iszonyú nehéz és frusztráló játszani.
    Sokat nem fogom használni, mert nem jó érzés ez, játszani szeretek, nem szadizni másokat. Ha valakit sikerül ésszel túljátszanom, annak örülök és jót játszottam. Annak, hogy a bz-vel lemészárolom a tehetetlen ellenséget, na annak nincs "sportértéke".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák