Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz Hauptmann #240769 üzenetére

    1. De akkor te miért nézed a "gyökér streamert"?

    2. Másfél sebző lövést adsz le átlagban a nehéz tankjaiddal. Ezt nem lenézésből mondom csak a tényszerűség kedvéért. A te problémád a játékban teljesen más mint annak a problémája aki meg meglövi a HP-ja másfél/kétszeresét/többszörösét.

    Őt azt fogja frusztrálni hogy a sokkal gyengébb játékos kezében van egy fegyver amivel tud neki ártani kvázi esélytelenül arra hogy visszaadja neki. Ez az arty a játékban ami nem véletlenül van egyébként bent (kő-papír-olló elv).

    3. BZ-vel nem csak a streamer játszik hanem szinte mindenki akinek megvan.

    4. Az artykat gyűlölöm, nem játszok velük és iszonyatosan felkúr mikor néha zsinórban játszok csatákat ahol kábítva vagyok folyamatosan. De tudom, hogy nélkülük valószínűleg szarabb lenne a játék. Ha én változtathatnék rajtuk a kábítást biztos elvenném tőlük.

    5. A BZ egy iszonyatosan elkúrt valami, balanszolatlan nagyon, nem lett volna szabad bekerülnie a játékba. Akiket néztem mostanában streamerek (Kajzoo, Skill4ltu) is ezt gondolják.

    6. Én tényleg leszarom ki mit reportol, semmire sem jó a report rendszer, max 1-2 botot lehet vele kivonni a forgalomból. Esetleg a WG ha figyeli a rendszert akkor látja mi frusztrálja a játékosokat. De nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák