Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz belaazallat #23532 üzenetére

    Akkor keressed légyszíves.

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • nyunyu

    félisten

    válasz belaazallat #23532 üzenetére

    Nalam is feltunoen rosszabb a 8.8, mint a 8.7 volt, pedig nagyjabol ugyanazokat a modokat hasznalom, mint eddig, talan csak a HR gun sounds, meg a bohoc skin hianyzik, mert azokat most nem tettem fel.

    Regen pikk-pakk betoltott a gep, most meg altalaban letelik a visszaszamlalas fele, mire beerek a csataba.
    De olyan is eleg surun elofordul, hogy kivalasztom a tankot, csata, Alt-Tabolok, hogy itt osszam tovabb az eszt, aztan mire vissza Alt-Tabolnek fel perc mulva, addigra sehol sincs a kliens, mert osszeomlott, magatol bezarult.

    Viszont klántársak panaszkodnak a modok miatt, és/vagy wifis ruterrel játszik, közbe megy a torrent, stb.

    Jol belott cfosspeed+uTorrent nem okoz olyan problemakat, akkor sem ugrik 50 fole a ping, ha eppen toltok ezerrel.
    Vasarnap+hetfoi szerver oldali problemaknak notoriusan felugrott 120-150 fole.

    Az meg igenis a jatekmotor hibaja, hogy minden egyes kepkocka kirajzolasa elott arra var, hogy erkezett-e adat a szervertol.
    Igy az aktualis pinggel forditottan aranyos az fps, hiaba van 8 magos procid 5GHz-n, Tri-SLI-vel, 100+ ping azonnal kepregennye redukalja a world of teleporting tanks-ot.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • Iratus bug

    tag

    válasz belaazallat #23532 üzenetére

    A hiba nem nálam van én, mint fizető felhasználó mindent megtettem. Újratelepített modok nélküli játék ezt produkálta random, nem ugyan azon a mapokon. Nem írtam, hogy WiFi-s netem lenne. És elég érdekes, hogy 6.4-től 8.7-ig minden faxa és jó volt.
    Amúgy ennek a játéknak bőven elegendő 25 KB/s feltöltési sebesség, de tőlem megszokta kapni a maximális 200 KB/s-ot. A gépem bár nem új, 5 éves, de bőven megfelelő a 4 magos magonkénti 3GHz-es sebesség, a 8GB RAM, és a HD4870 1GB VGA. Ezzel így HD-ben full grafikán 40-50 fps-t produkál 30ms ping mellett.
    Nem az én dolgom leprogramozni a játékot, de viszont ha nem tetszik amit látok/kapok akkor nem fizetek. Majd talán a 8.9!

    Szerk.: És érdekes módon az újra elővett 2 éves (amit kábé 1 éve nem láttam játékban) feltupirozott mapokon 25-30ms ping, 30 fps mellett akadozik a játék. Amúgy az bíztató, hogy mindenféle logot bekértek tőlem és egy videót is a dologról.

    [ Szerkesztve ]

    TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

Új hozzászólás Aktív témák