Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    válasz popey37 #231380 üzenetére

    Nyilván én se adom el, mert nem lehet. De már inkább idegesít a játék mint szórakoztat, az állandó nem ért páncélzatot, lepattanó, felfogta stb-t olvasni a halálcsillag prémiumlőszerével is. Hétjegyű számot öltem már bele, de valahogy nem érzem, hogy kapnék is cserébe valamit, a szopáson kívül amit az "RNG" okoz. De persze ebbe ne menjünk bele.
    Hogy az enyém az account? Igen, tényleg csak én tudok belépni oda, de asszem ezzel véget is ért a tulajdonosi privilégiumaim listája.

  • lemusz

    addikt

    válasz popey37 #231380 üzenetére

    Amúgy erről a mi a ti tied mi nem, miről rendelkezhetsz miről nem stb nekem nagyon furcsa volt most az ünnepi szezonban vissza jőve látni CSGO-sként, hogy mennyit ölnek bele már ebbe a tankos játékba is egyesek, gondolok itt a mérhetetlen ládavásárlásra főleg, de még ezek a skinezett tankok is 30-40 ezer forintokért eléggé ablakon kidobott pénzeknek tűnnek. Mindez úgy tűnt furának, hogy csgo-ban tízmilliókért is gazdát cserélnek egyes itemek, de amire most kiakarok lyukadni az az hogy ott kb én kapom a pénzt azért hogy játszok, itt meg te fizetsz azért, hogy játszhass. Semennyit nem szoktam feltölteni steamre, de az évek alatt összekotródott a 'sok kicsi sokra megy'-ből, illetve a 'tudni mikor kell venni és eladni' felfogásból egy 500.000 Ft-os raktár, amit ráadásul bármikor egy 3rd party oldalon eladva kb 70%-on tudnék kihozni paypalra. Ez meg gondolom egy WOT playernek tűnik furcsának, hogy milyen lenne már ha pár évnyi f2p tankozgatás után letudhatna hívni pár százezret... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák