Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balcsix

    senior tag

    válasz joergie #227737 üzenetére

    Ha már WR alapján szeretnél magad mellé játékosokat véleményem szerint célszerű 55% vagy felette keresned, mert ott már látható a ráhatása a meccsekre, viszont CSAK eszerint szűrni véleményem szerint nem túl okos dolog. Ha már abból indulunk ki, hogy sokan sokszor csak "funolnak-kikapcsolódnak" randomban, és nem érdekli őket a WR, akkor lehet, hogy egy valóban jó játékos, aki mindig odafigyelne 60% felett lenne, viszont így csak 50-55%.
    Ha minél közelebbi képet akarsz kapni a játékos valós teljesítményéről, akkor lebontod a statisztikáját egy-egy adott tankra, és annak a WN8-át, vagy WR-ét nézed, esetleg a recent WN8-at, WR-t.
    Illetve saját tapasztalat, hogy egy jól kommunikáló közepes játékosokból álló 3-mas osztag is tud meccset befolyásolni, illetve hatékonyan adott küldetéseket teljesíteni.

  • Balcsix

    senior tag

    válasz joergie #227737 üzenetére

    BTW nem nagyon szoktam nézegetni a statisztikákat, de most meglestem a sajátomat. A recent WR-em 51% (azt hiszem ez az utolsó 1000 meccsre vonatkozik), miközben elég sok meccsen felismertem, hogy rajtam ment el a csata, vagy legalább is ha nem úgy csinálok pár dolgot ahogy csináltam volna, akkor több eséllyel nyertünk volna. Mondanom sem kell, hogy még több olyan meccs volt, ahol viszont kezdő mivoltom miatt még csak rá sem jöttem, hogy valószínűleg ha máshogy csinálok valamit akkor ha kicsit is de legalább tudtam volna tenni valamit a győzelem érdekében.
    Tehát ez csak azt bizonyítja, hogy az 51%-os WR-t nem (csak) magamnak köszönhetem, mert szerintem nem vagyok olyan jó játékos, hogy elérjem ezt jelenleg.
    Bár nem tudom, hogy az 51% mennyire számít rossznak vagy jónak.
    Azaz arra akarok kilyukadni, hogy a WR nem igazán határozza meg a valódi teljesítményed, lehetsz akár egy gyengébb játékos is, ha az RNG úgy akarja és több jobb játékost pakol melléd az MM mint rosszat, akkor lehet, hogy a teljesítményedhez képest jobb lesz a WR-ed. Persze 55-60% feletti WR már egyértelműen beszédes érték, és ennyit szimpla RNG-vel nem lehet összehozni.

    Huh ez jó bonyolultra sikerült, de összetetten nekem ez a véleményem erről. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák