Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warton

    őstag

    válasz hulp01 #220787 üzenetére

    Az olasz nehéz ág, már az a kettő (progetto54, Bisonte) amivel játszottam elég tragikus. Hozzáteszem, hogy kb. stockba nyomtam végig míg a 9-est kifejlesztettem. A 9-essel nem játszottam a tizes a garázsban, de még nem vitt rá a lélek, hogy akár egy csatára is kivigyem, pedig képeztem rá legénységet a Bisonteval. Streameken nem sokan dicsérték, persze ez nem jelent semmit.

    Alapvetően leszarom az olasz nehéz ágat, a csehet is. Magamnak szabom a célokat. A cél a cseh nehéz ágnál a gyors kifejlesztése az ágnak a lehető leghatékonyabb módon, nem nagyon érdekel, hogy egy tank jó vagy sem. Csata gomb, csata gomb, csata gomb... aztán egyszer csak kész van. Ha megvagyok vele akkor utána úgyis megyek vissza tier6ba Shermannekkel, meg Hellcattel forogni. :DDD

    Az olasz tapasztalatból kiindulva (az 54-el 41%-os volt a winrate-m, ami amellett, hogy az overallom 53% azért jelent valamit, Bisonteval 59% :U ) próbálok változtatni a stratégián és inkább tier9-ben játszani tier8 helyett. Hátha az célravezetőbb, de mindenképpen csak 1 tankot akarok megvenni. A teljes olasz ághoz összesen 34 csata kellett, de emlékeim szerint több tervrajzom volt, mint, amennyi most a csehre van.

Új hozzászólás Aktív témák